Skocz do zawartości

Zestaw stereo 20m2 do 3000zl Pomoc


Teodoro

Recommended Posts

Bez urazy Angel. Po prostu podawałem konkretne aukcje, które byly w dobrych cenach. Nie chciałem, żeby brane były jako reklama konkretnych sprzedawcow. Byly to gotowe zestawy. Należało tylko dobrać kolumny. A Teodorowi doradziłem doczytać oipnie na necie i co o takim designie sądzi. Była to technicznie wyglądająca micromega i bardziej ''barokowy'' marantz. Doradziłem też kolumny które póki co są na aukcji i dobrze brzmiące bw. Też żeby nie było reklamy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o urazę chodzi, ale jak dyskutujemy na forum, to niech to będzie na forum.
Jeśli nie chciałbyś reklamować czegokolwiek, to pozostawałoby tylko po założeniu wątku przez pytającego, słać mu na PW propozycje.
W ten sposób formuła forum bierze w łeb. Nie służymy już ogółowi, tylko wybranym. A forum staje się stroną doradczą.
Możemy owszem zająć się doradztwem na PW. Ale to może już za pewną odpłatnością? Pytający nam płaci, ma nas do swojej dyspozycji i ma pewność, że nic co proponujemy nagle nie podrożeje. icon_wink.gif
Nie dajmy się zwariować.

A tak na marginesie Twoje propozycje są ciekawe. Choć osobiście wybierałbym chyba w kolejności takiej, jak napisałeś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem oferty i propozycje Audiowita wydają się być najciekawsze.

Co do Reduktora Szmu:
Cytat

Znalazłem ciekawy kanał na Yt- "reduktor szumu" Pan ktory opowiada wydaje sie byc bardzo ogarniety w temacie.


Tak, masz rację. Pan wydaje się być bardzo ogarnięty w temacie. Pisałem już o nim wielokrotnie.
To typ inżyniera a nie słuchacza. Zestawi Ci system parametrami. Niestety nie uszami icon_confused.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ti1000 są dużo droższe niż te co Ci wysłałem więc była to okazja. Obudowy trochę poobijane ale fornir na takie monitorki to 300zł, które móglbyś wydać w późniejszym czasie. Audiolab 8000s też w przyzwoitej cenie. Gdybyś szybko reagował to miałbyś naprawde dobrej klasy system. Cd to już pikuś bo te najlepsze czyli z lat 90 można kupić już za 400-500zł. Jeśli kupujesz za jakiś miesiąc to masz czas żeby poszukać innych propozycji. Jeszcze trzeba pamiętać o kabelkach i standach. Dlatego trochę przekroczylibysmy budżet ale miałbyś system klasa!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kup ( a nóż widelec docelowo) coś niedrogiego, ale w miarę solidnego, czysta miedź 2x2,5mm 9-18zł metr. Tak aby się osłuchać z systemem.
Jak posłuchasz, przyzwyczaisz się do brzmienia, to może pożycz jakiś inny przewód głośnikowy( innej klasy, budowy etc), lub poradź się w która stronę te zmiany miały by iść , oczywiście subtelne.

Cytat

Dobiera sie je pod upodobania muzyczne?


Bardziej chyba gustu i potrzeb względem posiadanego zestawu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...