Skocz do zawartości

Onkyo vs Denon vs Marantz vs Yamaha vs H/K


sauber79

Recommended Posts

Witam
Pomożecie coś wybrac ? Jestem zdecydowany na jeden z tych modeli
Onkyo 505
Denon 1508
Marantz 4002
Yamaha 459, 461
H/K 147
Wszystkie modele są w podobnym przedziale cenowym.
Pokój ma 20 m. Głównie chcę go wykorzystać do KD i w mniejszym stopniu do słuchania muzy.
Dodatkowo chcę podłączyć jeszcze blu raya i dekoder SAT HD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z proponowanych przez Ciebie modeli wykluczylbym Marantza i HK. Dla mnie tak naprawde w kinie domowym licza sie tylko te 3 pozostale firmy... (oczywiscie nic nie ujmuje Marantzowi ani HK-owi to jest tylko moje odczucie). Co chodzi o wyposazenie Onkyo Denona i Yamahy to zbyt duzej roznicy nie ma tak wiec musisz oprzec sie na odsluchach i sam dokonac wyboru ktory Tobie najbardziej sie podoba...

Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz używać blu ray-a-dołóż parę złotych i kup onkyo 605 -ma dekodery używane w filmach HD i blu ray.I o ile się orientuję jest najtańszym na rynku ampli z takimi dekoderami,a i pozostałym wyposażeniem powala za tą cenę.Po kupnie i tak zaczniesz słuchać muzyki w każdej wolnej chwili,odkryjesz na nowo stare płyty CD-gwarantuję że tak będzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeśli zamierzasz używać blu ray-a-dołóż parę złotych i kup onkyo 605 -ma dekodery używane w filmach HD i blu ray.I o ile się orientuję jest najtańszym na rynku ampli z takimi dekoderami,a i pozostałym wyposażeniem powala za tą cenę.



Zastanawiam się czy warto go kupic dla samych dekoderów HD, bo z tego co się orientuje większośc odtwarzaczy blu ray posiada te dekodery wbudowane ? Czy jest sens patrzeć przy zakupie na te dekodery ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm?...ale muszą mieć jeszcze 7,1 wyjść.Jeżeli tego nie mają to nie usłyszysz tego dźwięku-trzeba go wtedy przesłać optykiem ,koaksjalem lub hdmi i wtedy potrzeba dekoderów w ampli (505 nie wyłuska sygnału z hdmi -to taka przelotka dla wideo- więc trzeba do dźwięku optyka lub koaks.).Sam mam 505 ,dźwiękiem jestem zachwycony -w kinie rewelacja,stereo- super.Kupiłem go z powodu braku miejsca w szafce no i finansów....!!! Ale jakbym miał jeszcze raz wybierać kupiłbym nową szafkę i 605 (choćby na raty).Takie jest moje zdanie....-za 2 lub 3 lata będę musiał wymienić go na następcę 605 .I tyle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...