Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
B11

Pomoc w doborze wzmacniacza używanego do 2.500zł.

Recommended Posts

Jaki wzmacniacz polecacie do odtwarzacza CD Naim Nati 5i i kolumn Dynaudio Excite X14? Pokój 12m2. Muzyka odtwarzana u mnie to wszystkie style, ale w większości głównie Rock. Moje typy wzmacniaczy to teraz Roksan Caspian MK 1 i 2 oraz Musical Fidelity A3. Jesli znacie jakies modele wzmacniaczy nieoszczędne w niskich partiach dźwiękowych na które warto zwrócić uwagę to dajcie znać. Może jakieś wzmacniacze stereo z DAC bo sporo z komputera odtwarzam . Na koniec, jaki z tych dwóch wzmacniaczy wymienionych powyżej lepiej sprawdziły by sie w muzyce rock/metal ?

Jest tylko jeden właściwy. Naim icon_wink.gif Tak sobię myślę, że do tych Exitów to nait5 Ci spokojnie wystarczy. Później długo , długo nic i można myśleć o Myryadzie z240.

Jakiś wyższy Naim będzie również dobry i dodatkowo w przyszłości będziesz mógł go upgradować ale wskakujemy już na inną półkę cenową niż wymienione przez Ciebie.

Roksan zagra bardziej uniwersalnie.
Naim jest bardzo dobry do rocka, ma fajny drive. Ale w spokojniejszych gatunkach trochę narzuca własne tempo.
Musical Fidelity raczej nie do rocka.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować