Skocz do zawartości

Dac do Pc Czy jest sens i jaki ?


TheDycker

Recommended Posts

Witajcie.

Tak my wypożyczamy sprzęt. Także wysyłkowo za kaucja. Nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat. No ewentualnie transport.

Simson co do CAdac 100 to opiszę ci jego granie.
Bardzo dokładne, wyeksponowana góra. Ale nie suche. Mile dokładne analityczne. Ale nie do wszystkich kolumn. Jeśli kolumny będą jak klipsch to się nie nadaje po prostu.
Dół dobrze kontrolowany ale nie wysunięty. Średnica czysta troszkę cofnięta.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tophifi bylem w Kielcach, nie wypozyczaja za kaucja, przynajmniej nie salon w Kielcach...

Jak s4home pisal ze w tej cenie ciezko o cos nawet za 500zl to watpie ze cos bedzie do zaproponowania choc czekam, mam nadzieje zze sie cos znajdzie, ciekawi mnie ten CA do moich B&W ktore maja troszke krzykliwa gore icon_razz.gif Nic tylko czekac na okazje badz propozycje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry ma ok, ale jak to z każdym urządzeniem, warto posłuchać samemu. Pomyśl nad tym, żeby w podobnej kwocie kilka wybrać i szukać możliwości odsłuchu najlepiej u siebie. Osobiście określisz co Ci bardziej pasuje dźwiękowo. Osobiście go nie słuchałem, ale jak bym szukał w podobnej cenie na pewno dopisałbym go do listy, tak jak wcześniejszy CA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...