Skocz do zawartości

Zestaw stereo dla świeżaka


Scorp

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mam zagwozdke - jak prawidlowo polaczyc kontroler ze wzmakiem?

To tyl mojego wzmaka: http://www.audioweb.ro/uploads/product/lar...pirit-ia100.jpg

To tyl kontrolera: http://bilder.hifi-forum.de/max/50895/cont...kabel_66694.jpg

W tej chwili mam polaczone tak: main input w kontrolerze -> pre out we wzmacniaczu i main output w kontrolerze -> main in we wzmacniaczu


Niby wszystko dziala, ale wole sie upewnic. No i dodatkowo - co sie zmieni jesli zmienie polozenie tego dzyndzla we wzmacniaczu MAIN? Narazie jedynym zrodlem jest tv podlaczony przez wejscie sluchawkowe kabelkiem do wzmacniacza. Chyba mozna tez go podlaczyc do kontrolera? Bedzie jakas roznica?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dziekuje icon_smile.gif

Co do podlaczenia - juz wczesniej czytalem Twoj temat. Mam tez ksiazeczke. W tej chwili podlaczylem tak:

zrodlo->irdac->stereo (pod tape1)

Nie za bardzo rozumiem jak dziala ten kontroler, ale w tej chwili jest po prostu zapetlony (tak jak na obrazku) ze stereo (in->out; out->in). Rozumiem ze tak ma byc? Musialem troche dzialac metoda prob i bledow ale wydaje mi sie, ze juz wszystko dziala ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Witam po dluzszej przerwie ;) 

 

Sytuacja wyglada nastepujaco - kolumny Canton Ergo RCL graja ze wzmakiem Thule IA100. Do tego mam Arcam Irdac ktory laczy to z tv. Od czasu mojego ostatniego wpisu wpadl jeszcze gramofon Sony PS-X4 wraz z przedwzmacniaczem Black Cube od LehmannAudio.

 

No i chyba przyszedl czas na zmiany. O ile kolumny wydaj sie ok, o tyle chetnie pozbylbym sie wzmaka i daca. Potrzebuje czegos bardziej uniwersalnego dlatego mocno zaczalem sie zastanawiac nad czesto tutaj polecanym Marantzem PM7000N. Zalezy mi na bezproblemowym polaczeniu z tv (i konsola PS5) i mozliwosci korzystania ze Spotify itp oraz z dysku USB z flackami. Jak to moze grac z tymi moimi Cantonami? Ma to w ogole sens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...