Skocz do zawartości

Głośniki na tył


Seab

Recommended Posts

Witam.

Mam juz prawie całe kino lecz brakuje mi tyłów. Co wybrac w cenie 500-700zł? Pokoj to 5m x 3m a sprzet moj klaruje sie nastepujaco. Denon 2807 + fronty JBL E100 central Dynamics, Sub Jamo E7. Zastanawiam sie nad takimi glosnikami:

JBL E20 jeszcze mozna je dostac
KEF Q15
Jamo C 604
Dali Blue 1001
Tannoy Mercury f1

Generalnie slucham rocka i duzo koncertow na dvd. Czesto kino.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kino domowe powinno kompletowac sie z glosnikow tej samej firmy i najlepiej r=tej samej serii to niezaprzeczalny fakt. Ale jak juz posiadasz centralny i suba innej firmy i to Cie zadawala to moze powinienes sprobowac chociaz odsluchac proponawanych przez Ciebie innych glosnikow. A moze akurat cos wpadnie Ci do ucha i bedzie ok!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Swego czasu miałem równiez pomieszane kolumny.Były to takze JBL-e.Fronty miałem z serii E a efektowe z serii L.I niestety to nie zagrało jak nalezy.Jak sugerują koledzy trzymaj sie jednej linii a efekt bedzie o wiele lepszy.Popieram równiez sugestie RoRo,aby zakupić u ciebie na tył E-30.Fronty masz duze i te kolumny będą lepiej pasowały.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna sprawa bo np e30 juz ciezko dostac a sa juz es30 tylko ze tam dodali kolejny glosnik wysokotonowy gdzie moim zdaniem seria e ma za duzo sopranu tymbardziej w polaczeniu z denonem. Ktos przesluchiwal juz nowa klase es co zmienil ten glosnik ktory dodali? czy ten dzwiek stal sie bardziej przyjazny czy jeszcze podkrecil ostrosc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JBL seria E30. Kupiłem je 2tygodnie temu od gościa. Nowe zapakowane w kartonie z datą zakupu 25lutego 2008 (na paragonie cena 910zł). Udało mi się je wytargać za 690zł + przesyłka. Są podłączone do amplitunera SONY STR DB 790 Grają mega rewelacyjnie!!! Mają bass-reflex z przodu więc można je dostawić do ściany.
Tutaj jest lista sklepów które je posiadają w sprzedaży wysyłkowej:

http://www.skapiec.pl/site/cat/29/comp/57438

Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...