Skocz do zawartości

zestaw technics - co polecacie ?


krisdebowski

Recommended Posts

kusi mnie by sobie skompletować drugi zestaw audio - technics. obecnie posiadam magnetofon RS-BX501. chciałbym dokupić odtwarzacz cd i wzmacniacz (lub końcówkę mocy i przedwzmacniacz). oczywiście sprzęt używany, musi pasować stylistyką do posiadanego magnetofonu. polećcie koledzy jakies modele tego sprzętu, rozpocznę poszukiwania. liczę ze to ładnie zagra do rocka i metalu na głośnikach canton 407. z góry dzieki za opinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem szkoda pieniędzy. Nie słyszałem dobrze grającego niedrogiego Technicsa. A te dobrze grające są naprawdę drogie.
Będzie nie granie metalu, ale metaliczne granie icon_mrgreen.gif
No chyba, że skompletujesz zestaw, by patrzeć na wygląd i działanie mechanizmów.
Są nie gorsze a nawet dużo ciekawsze niemal pod każdym względem marki, na które można by zwrócić uwagę.
Jedynie gramofony Technicsa są ok.
Ale oczywiście jak chcesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4home. Tak, firma miała bardzo szeroki asortyment i....3 wzmacniacze (końcówki)do wyboru bo reszta nie zapewniała ani wiernego odtwarzania ani przyjemności że słuchania. Z czego jedna może konkurować z innymi w wyższych klasach.

Krisdebowski, oczywiście jak będziesz chciał to kupisz Technicsa ale staramy się doradzać jak najlepiej. Każdy ma inne preferencje i inaczej doradzi. Widzę w Twoim Avatarze AC pierun DC. Energetycznego rocka nie słucha się dobrze dostając wysokimi po uszach i nie mając gradacji basu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiowit i F1angel,
niezłe podsumowanie!

Ja też mam ciekawe porównanie: jak ktoś się uprze na zakup nowego Mercedesa i kupi Citana - to jego sprawa. A mógłby zwykłe Kangoo za dużo mniejszą kasę. Albo "prawdziwego" Mercedesa - ale używanego. icon_lol.gif

Zresztą od paru dni nie ma wiadomości z Konina od autora wątku...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...