Skocz do zawartości

Słuchawki i przenośny odtwarzacz.


Recommended Posts

Witam wszystkich, mam na imię Jakub i od pewnego czasu śledzę wątki związane z tematyką audio. Ostatnio pytałem o mini hifi typu Denon Ceol i tym podobne na co odpowiedź była jedna że nie warto a jedyna warta uwagi opcja to wzmacniacz bądź ostatecznie amplituner. Z tymi faktami się pogodziłem, ale pokój w którym sprzęt miałby stać to raptem 8 metrów kwadratowych pokój to prostokąt a szerokość to 2 metry. Do rzeczy, biorąc pod uwagę te ograniczenia zacząłem się zastawiać na słuchawkami i dobrym przenośnym odtwarzaczu, problem w tym że nie miałem kontaktu z takim sprzętem, na jaki warto zwrócić uwagę by choć trochę poczuć to co potrafi dać choćby taki Nad 356, co do słuchawek też wielkiego doświadczenia nie mam choć odsłuchiwałem Sennhisery model Urbanity XL i hd 598, te pierwsze miały przyjemny dźwięk. Muzyka jakiej słucham to głównie rock i hard rock czasem jakiś trance zresztą to wszystko co mi w ucho wpada. Dźwięk lubię ocieplony dość szczegółowy nasycony i pełny. Mój post to prośba o wskazanie drogi jaki sprzęt Fioo Hifiman A&K czy coś innego co sprawi przyjemnośc z obcowania z muzyką większe niż muza z Iphona czy muzyka ze sprzętów typu mini Hifi. Nie podaje limitu kwoty ponieważ nie wiem jakie jest minimum do rozpoczęcia takiej przygody.

Z góry dziękuje za pochylenie się nad postem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...