Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie chciałbym kupić głośniki do komputera. Obojetnie czy beda to 5.1 czy 2.1. Interesuje mnie czysty dzwiek, w miare dobry bass. Co ja bede sie rozpisywał. Na pewno jest tu sporo speców, którzy z własnego doswiadczenia beda wiedzieli co najlepsze. Wiem, ze kwota nie jest duza i za bardzo z nią nie poszaleje, ale mam nadzieje, ze jednak cos fajnego uda sie za nią kupic icon_smile.gif Z góry dziekuje za opinie jak i propozyje, pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Obojetnie czy beda to 5.1 czy 2.1.


Tylko po co wydawać na badziewne 5.1 za 600zł jak kogoś nie kręci kogoś oglądanie w 5.1 ?
Bo już za 600zł w systemie stereo zyskasz przecież większą jakość, bo koszty idą na dwie kolumny , a nie 6 mydelniczek....no ale jak napisałeś po co się rozpisywać icon_wink.gif

Poczytaj jeszcze http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ciężko coś z ciebie wydusić icon_confused.gif i też czekam ( pewnie na próżno) .
Jakość, jakością ( w przypadku komputerowych to nieco górnolotne stwierdzenie) , ale istotne jest do czego chcesz używać takich kolumienek ....
Bo np. słuchanie muzyki na głośnikach komputerowych jest sporym kompromisem, a już na mydelniczkach/głośniczkach a'la kinowych 5.1 to totalny kompromis . Dlatego fajnie jakbyś napisał coś w swojej sprawie, czy głównie muzyka, czy głownie filmy/gry, ewentualnie jak duży masz pokój ( choć w wypadku komputerowych głośników to nie największy problem bo i tak ciężko im ogarnąć nawet mały pokoik).

Cytat

czekam na propzycje glosnikow z 2 kolumnami icon_smile.gif


Chodzi więc o zestawy stereo. ( Bo głośnik to tylko element i cześć kolumny, więc nie może mieć dwu kolumn).
Staraj się pisać chociaż nieco bardziej po polsku, przez szacunek do języka i innych co to czytają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz. Sprzęt może być nowy lub używany. Tak jak ustaliliśmy najlepiej spisałyby się kolumny. z tego co czytałem to Microlab Solo 7C 2.0 są w miarę dobre. Powierzchnia mojego pokoju to około 15m2. Muzyka, której najczęściej słucham to electrohouse, house, trochę trance psy-trance i trochę rapu. Aha no i najlepiej aby był to jednorazowy zakup
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...