Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Raxav

Słuchawki wysokiej jakości do gier i muzyki

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jakie słuchawki polecacie do gier, zależy mi przedewszystkim na możliwie najdokładniejszym zlokalizowaniu przeciwnika w grach fps. Słuchawki służyły by mi również do słuchania muzyki, głównie elektronicznej, ale ogólnie przesłuchuje wszystkie gatunki muzyczne także wysoka jakość w utworach klasycznych, czy rockowych bardzo wskazana. Aktualnie używam słuchawek audio technica ath-m50x i jestem z nich bardzo zadowolony, jednak potrzebuje czegoś więcej. Dodam jeszcze, że cena nie gra roli, aczkolwiek nad wydatkiem rzędu kilku tysięcy musiałbym się porządnie zastanowić.

Marta56
Twoja odpowiedź jest raczej bezsensowna - bo nic nie wnosi do tematu. Firma Sennheiser ma wiele modeli słuchawek i to raczej nie kierowanych do graczy.
Jeśli nie podajesz konkretnych informacji (model i opinia na ich temat) to jest to sztuka dla sztuki i nabijanie postów.

Podobne wpisy będą usuwane!

Pozdrawiam

Sennheiser to solidna firma, ale o żadnej nie można powiedzieć, że 100% sprzętu zawsze trafi w gusta użytkownika.
Jeśli chodzi o tańsze modele to polecam te słuchawki
https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/209/1734...ser-hd-201.html
Używam ich jakieś 2,5 roku, więc ich trwałość jest bardzo przyzwoita. Świetnie oddają basy, choć nie są one bardzo mocno wyeksponowane. Świetnie nadają się też jako odsłuch przy nagrywaniu instrumentów.
Jeśli szukasz tego samego, ale z mocniejszym basem, to lepiej dopłacić kilka złotych i wybrać te słuchawki
https://muzyczny.pl/160022_Alpha-Audio-HP-F...-zamkniete.html
Wiem, że cena nie gra roli, ale nie polecę Ci nic droższego, bo nigdy nie miałem słuchawek przekraczających dwie stówki. icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0