Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
PevexX12

Zestaw stereo do pokoju ok 15m2

Witam. Mam pytanko bo chce kupić mojemu synowi sprzęt audio oczywiście stereo. Pokój ma wymiar 15m2. Mam trzy modele znalazłem w internecie są one : STX F-200 , STX F-280 i STX F-360. Mój syn lubi głośno słuchać muzyki i dużo chce bassu. Jakie kolumny będą lajlepiej sie nadawały ? Kolumny do 1200 zł Będe oczywiście kupował na raty...

Kolumny najlepiej żeby miały dużo bassu nie dudniącego
Głośnio grające
Nie za szerokie... Bo mało ma miejsca
Najlepiej też aby ładnie wyglądały..
0

Dzień dobry.
W przypadku pomieszczenia 15m2 zdecydowanie polecałbym kolumny STX ale z wyższej serii Electrino. Spójrz proszę na model STX Electrino 150, który zapewni wystarczającą dynamikę i głośność w pokoju, natomiast pod względem jakości dźwięku będzie to dobra klasa wyżej.
Przyjrzyj się proszę mojej propozycji, jesli jest taka możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. U nas możesz kupić wszystkie kolumny STX w kredycie 0% także na odległość.
0

Właśnie mój syn wolał coś z tych trzech modeli co napisałem... Stx electrino nie przypadłu mu do gustu mówił mi zresztą... Oglądałem inne modele STX jak F-180 i inne... Patrzyłęm też na tonsile altusy ale są za szerokie więc najlepiej by było jak by Pan/Pani mi polecił/poleciła z tych modeli jakie by był naj korzystniejszy
0

A jaki będzie wzmacniacz? Bo jego już macie? Będziecie kupować?
Z tego co piszesz to najlepszym wyborem będą Magnat Monitor Supreme 1002. Niech syn zwróci uwagę na te konstrukcję.

W razie pytań lub wycen zapraszam
0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Ostatnie posty

• Top HiFi, a możesz coś więcej powiedzieć o tym preampie - np. w porównaniu do Thorensa 008? Pozdrawiam
    • Jeżeli będziesz kupował w Anglii - to możesz znajdziesz coś ciekawego w ramach wyprzedaży lub promocji? Tym bardziej że teraz wchodzi nowy model ONKYO i jest szansa (bo w Polsce pewnie ceny mniej spadną) na wyprzedaże? Natomiast nie warto kupować za małych kolumn (tzn. podstawkowych z głośnikami 100-130mm), bo zazwyczaj nadają się one bardziej na tyły do zestawów kina domowego niż jako fronty do stereo (za słabe niskie tony). Najczęściej polecamy na forum używany sprzęt (bo będzie lepszej jakości niż nowy za te same pieniądze), ale w tym przypadku sprzęt stereo z gniazdem USB (nie myślę tutaj o miniwieżach - bo te już są od  ładnych paru lat na rynku) jest stosunkowo niedawno i nie ma zbyt dużego wyboru wśród używek. Skoro dysponujesz zbliżoną kwotą do minimalnej wymaganej, to może lepiej nawet chwilę poczekać i kupić już całość - bo zazwyczaj dostaniesz lekki upust gdy kupujesz od razu komplet . Pozdrawiam
    • Wiec moze sobie odpuszcze ewentualnie ten port usb  zawsze pozostaje aux na kabel jack  a jesli koszty beda nawet troszke wieksze o kilka stowek to zawsze moge sobie zakupic np kolumny a na nastepna wyplate wzmacniacz  aktualnie mieszkam w anglii ale jesli chodzi o miejsce w Polsce to pochodze z Elblaga  pozdrawiam   
    • Przy takich powierzchniach (słuchałem ich na 15metrach kwadratowych) to wg mnie te podstawkowe Tesi 260 będą w sam raz - ładnie i nisko schodzą, bas jest dość szybki i prawidłowy, a wykonanie kolumn porządne. No i przede wszystkim cena bardzo rozsądnie skalkulowana. Natomiast jeśli masz się wyrobić w 2 tysiącach to zostaje niecały tysiąc na amplituner z USB, a to trochę mało. Więc w takim przypadku trzeba będzie wymyślić tańsze kolumny - bo z wyliczeń jakie Ci przedstawiłem wcześniej wychodzi ok. 2,5 tysiąca. Zobaczymy co jutro Koledzy z branży Tobie zaproponują... Pozdrawiam PS. Gdzie mieszkasz?
    • jacek75 - żona bardziej miała na myśli,żeby sprzęt dało się kontrolować z telefonu,żeby było mało przycisków na amplitunerze (dla niej najważniejsze co jest to gałka głośniej/ciszej i włącz/wyłącz)     jacek75- Chodziło o to,że mimo jak słucha przy filmach w KD to naprawdę przyjemnie się słucha, a jak puści muzykę w stereo to też gra to niczego sobie. S4Home - Naprawde ciekawe propozycje! Rozumiem,że amplituner onkyo najlepiej sobie radzi z stereo(jako amplituner KD) ? Ogółem jest to pierwszy mój zakup za taką kwotę,wtedy kupiłem w ciemno i do zakupu porządniejszych kolumn byłem zadowolony Gdybyście mogli doradzić jeszcze co do tych modeli(chciałbym zawęzić obszar poszukiwań):
      Pioneer Vsx- 920,921,922,923 Onkyo tx-nr616 Denon avr-x2000 , Denon avr-2113 Yamaha - nie znalazłem w tej cenie serii 7xx Te modele mi i żonie bardzo wpadły w oko (Onkyo jedynie mi),który z tych firm/modeli najlepiej sprawdziłby się z tymi kolumnami ?  
    • co do pomieszczenia to jest mi sie ciezko okreslic. czesto sie przeprowadzam wiec mysle ze jesli podam okolo 15-20 metrow to bedzie wporzadku  Budzetu nie mam okreslonego ale wstepnie moge podac ze okolo 2tys. muzyka jaka glownie slucham to rap, od czsu do czasu jakis dance lub techno ale to sporadycznie gdy jest imprezka w domu
  • Ostatnio poruszane tematy