Skocz do zawartości

STX F-360


PevexX12

Recommended Posts

Witam mam pytanie czy STX F-360 to korzystny wybór czy do swojej ceny są dobre i czy są lepsze jakieś kolumny od tych ? Poczytałem trochę o tym kolumieńkach i pisali że mają dużo basu i są potężne czy to jest prawda ? Chciałbym te kolumny zakupić ale najpierw chce się wiedzieć więcej o tych głośnikach... Czy będą dobre na imprezy,śluby itp ? I oczywiście do domowego użytku do salonu... Wszystko będzie napędzać amplituner Yamaha RX-V640RDS. Prosze o szybką odpowiedź... Mile widziane inne modele,firmy itp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

360ki będą odpowiednie jeśli masz w planach takie zabawy -> https://www.youtube.com/watch?v=TaNu2vjrYwc ;D
A tak serio to zależy czego szukasz. Jeśli słuchasz Techno,Trance, Hip-Hop itp. to mogą być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.
Do dojrzalszych gatunków muzycznych to nie ta droga.


Słucham najbardziej techno można tak nazwać. Dużo lubie bassu i czasami słucham rapu nadają sie na to STX ? Tera przewaźnie słucham muzyki takie : Muzyka do auta z podbiciem bassu czy coś w tym stylu. Czasami będą wykorzystywane do imprez domowych icon_biggrin.gif Czy te STX to strzał w dziesiątke ???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się żę nie będą nawet strzałem w 5tke.
Zastawiałeś sięnad nimi bo mają duże głosniki basowe i wyglądają masywnie. Jednak STX swoje kolumny firmuje regularnym brzmieniem a Ty takiego nie słuchasz.

Z całym szacunkiem Klipsch R28F, Heco Music Style 900, Melodika BL40, Magnat Shadow 209, czy Elac Debut F6 to kolumny którymi pownieneś się zainteresować. Konstrukcje nowe.

Podjedź na odsłuch. Mam parę płytek Techno, Drums, Rave czy trance owych.

Pozdrawiam

black friday / tniemy ceny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...