Skocz do zawartości

:( Słuchawki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic


Hej!

A słyszałeś może o metodzie Silvy? Prosty sposób na uruchomienie potężnych sił własnego organizmu w celu samoleczenia i nie tylko. Znam osoby, które dzięki silvie pokonały poważne choroby i cieszą sie znakomitym zdrowiem. Sam przekonałem się o tym likwidując swoje uciążliwe migreny.

Skoro masz spędzić sporo czasu w szpitalu, wykorzystaj ten czas jak najlepiej. Polecam dwie wartościowe książki:

1. Jose Silva - Samokontrola umysłu metodą Silvy
2. Jose Silva - Samouzdrawianie metodą Silvy

http://www.silva.alpha.pl/


Życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spankit
tylko nie pytaj lekarzy bo co lekarz to odmienne zdanie...
ja zuwazyłem, ze bardzo czesto lekarze jak im wejdzie sie z jakims innym pytaniem na odcisk - czytaj urazona duma - czesto z góry scinaja wszelkie koncepcje...
Niestety wiem na czym polega przepisywanie konkretnych leków..mam 3 b.dobrych znajomych którzy pracuja w firmach farmaceutycznych i to nie byle jakich...
i wiem jak efektich pracy..przechodzący w forme "łapuwkarstwa" wpływał na efekty sprzedaży...
Ale cóż..jak to sie mówi takie zycie...


wrcaja do tematu..bo powstaje OT

słuchawki przetestowane?icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

heheheeh wyslalem kobity do saturna i kupily mi creative ale douszne za 160 zl icon_biggrin.gif

http://www.pclab.pl/art23944.html

graja ok ale basu jest malo :/ to juz koss the plug za 4 razy mniej chyba maja wiecej bassssu:)


Sieroty te baby.


Też mam Aurvany douszne. Faktycznie: chciałoby się więcej basu niekiedy.
Ale porównałem je np. z EP630, które są w tej klasie chwalone za bas - i wyjąłem je (EP-ki) z uszu po kilkunastu sekunach!
Kultura brzmienia dousznych Aurvan jest o co najmniej klasę wyższa: szczegóły, wysokie i środek, barwa, naturalność. EP-ki tego nie miały...
Żeby to docenić, trzeba się troszkę z nimi osłuchać. A potem wrócić na inne - usłyszysz róznicę!
Choć absolutnie nie twierdzę, że douszne Aurvany to najlepsze IEM-y na świecie! icon_wink.gif Ale na ulicę / do tramwaju - w tej klasie cenowej - moim zdaniem są niezłe.
Czasem używam ich też w łóżku (dopóki nie kupię AL!), by nie budzić Śpiącej... icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam a ja wciaz w szpitalnym łozu jest nas 4 w pokoju ja i kolega obok 25 lat a tamci 20 i 23 lata takze mamy mlodziezowy pokoik jest spoko wesolo.
A ja sie trzymam wiara czyni cuda icon_smile.gif

Sluchaweczki sa super tylko ten basik ale od nadmiaru basu czasem glowa peka ...
Dobrze izoluja otoczenie maja wyraziste i soczyste dzwieki .

Nie mecza uszu maja 3 rodzaje gumowych wkladek sa wygodne i nie wypadaja.

Tylko ze na moim laptopie Dell z 2002 ze zintegrowana karta muzyczna to heh bez komentarza szumi cos z deczka nie wiem moze by kupic zewnetrzna karte muzyczna na usb ?

Co innego na mp3 Lg i na i-podzie...

A tak apropo wygrzanie polega poprostu na sluchaniu rozumiem?

nad gazem czy na sloncu lepiej nie kombinowac heheh zart oczywiscie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A tak apropo wygrzanie polega poprostu na sluchaniu rozumiem?



Oczywiscie tak. W przypadku glosnikow jest to kwestia wygrzania/ulozenia sie elementow zwrotnicy. Przetworniki potrzebuja rowniez czasu (magnesy, praca mebran i resorow)

Jesli chodzi o sluchawki zasada jest podobna, tam tez znajduja sie membrany.

W przypadku moich sluchawek Beyerdynamic DT990 pro, czas wygrzania to jakies 250 h. Pozniej zmiany juz sa praktycznie nie zauwazalne. Ty masz oczywiscie male sluchaweczki (pchelki), mysle, ze nie beda potrzebowaly, az tyle czasu. Zupelnie inne obciazenie itd..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A jak twoje 990 pro graja ?
Peewnie hi-end jak za ta cene ?



Sluchawkowcem nie jestem, nie lubie tego typu przekazu muzyki. Jednak zostalem zmuszony na jakis czas wyjechac, no i jedynym wyjsciemy byly wlasnie sluchawki.
Ludzie, "sluchawkowcy" twierdza, ze DT990 pro (600zl za nowe) to bardzo udana konstrukcja. Sa tez tacy ktorzy twierdza, ze DT990 pro pod pewnymi wzgledami graja lepiej niz topowe Sennheiser HD650 (okolo 1400zl za nowe).

DT990 pro to juz kultowe sluchawki, produkowane od wielu lat, potrzebuja jednak dobrego zrodla i wzmacniacza sluchawkowego by pokazac swoja pelnie mozliwosci. Na pewno sa to sluchawki z naprawde duzym potencjalem, jednak trzeba zapewnic im odpowiednie towarzystwo, a to wiaze sie z dodatkowymi kosztami (wzmak sluchawkowy).

Czy to jest hi end, na pewno nie. W odpowiednim towarzystwie zapewnia na pewno wysokiej klasy dzwiek. Niestety nie bylo mi dane uslyszec "hi endu" - sluchawkowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w poniedzialek mija 2 tyg jak leze w szpitalu moze mnie wypuszcza na 2 tyg do domu na przepustke zebym zregenerowal troche organizm to pojde na jakis odsluch i wyrwe jakies fajne sluchawy nauszne icon_smile.gif

Tesknie do swojego pokoiku i mojego sprzetu audio tez sobie poslucham ...

a pozniej znow szpital wrrr co za chorobsko icon_sad.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli twoje sluchawki :

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82834

Jezeli ci pasuja to po co chcesz cos zmieniac chyba ze czegos ci brakuje np bassu albo jakichs szczegolow w utworach to mozesz sprobowac odsluchac kilka innych par sluchawek w tym dousznych modeli jak i nausznych.

Jak to ze sprzetem audio kazdy musi dopasowac sobie komponenty do wlasnych potrzeb sluchowych a wybor jest szeroki i w roznych cenach.

Ja sie przymierzam do sluchawek tak do 400 zl jak wyjde ze szpitalla gora do 500 ale bede musial odsluchac troche modeli zanim sie zdecyduje.

Jaki masz model mp 3 creativa ?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jesli twoje sluchawki :

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82834

Jezeli ci pasuja to po co chcesz cos zmieniac chyba ze czegos ci brakuje np bassu albo jakichs szczegolow w utworach to mozesz sprobowac odsluchac kilka innych par sluchawek w tym dousznych modeli jak i nausznych.

Jak to ze sprzetem audio kazdy musi dopasowac sobie komponenty do wlasnych potrzeb sluchowych a wybor jest szeroki i w roznych cenach.

Ja sie przymierzam do sluchawek tak do 400 zl jak wyjde ze szpitalla gora do 500 ale bede musial odsluchac troche modeli zanim sie zdecyduje.

Jaki masz model mp 3 creativa ?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ich wymieniać na razie, ale np. gdyby coś się z nimi stało i musiałbym zaopatrzyć się w nowe to chciałbym wiedzieć, czy warto szukać czegoś innego, czy warto wydawać więcej pieniędzy na słuchawki używane do odtwarzacza mp3 icon_smile.gif

Mój creative to Muvo V100 2GB, ale już zamówiłem z allegro Zen V Plus 4GB, bo znalazłem w okazyjnej cenie dość.. Chociaż myślę, że może trochę się pospieszyłem, bo mój obecny odtwarzacz zły nie jest... no ale klamka już zapadła, mam nadzieję, że nie będę jednak żałował.

Myślę, że Creativowy equalizer jest dosyć dobry, używałem tych słuchawek wcześniej na leciwym discmanie Phillips i przeskok był ogromny. Używam ustawienia Rock, dźwięk o niebo lepszy jest teraz.

Zależy mi na jak najlepszych słuchawkach, bo w sumie do słuchania muzyki najczęściej używam odtwarzacza mp3, nie tylko w ruchu, ale także w domu, żeby nie przeszkadzać icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, tyle męczarni w szpitalu. Życzę szybkiego, ale to bardzo szybkiego powrotu do zdrowia ;].
Chciałbym dołączyć się do tematu. Już masz Aurvany, pisałeś o Koss'ach, że mają więcej basu. Czy rzeczywiście tylko tym się wyraźnie różnią? Kupiłbym sobie jakieś niedrogie słuchawki do MP3 i nie wiem, czy opłaca sie dopłacać do Creativ'ów.
Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te creativy sa dobre ale na dobeym sprzecie bo na moim laptopie ze zintegreowana karta muzyczna to tak nie bardzo dopiro je przetestuje w domu na creative audigy w kompie i podlacze je do wzmaka pioneera i wtedy pewnie uslyszew to co powinienem ... Pewnie pod dobrym mp 3 tez zagraja ladnie icon_smile.gif

Ale chcialem kupic sluchawki nauszne zeby miec w domu tez do sluchania bo nie zawszew mozna lupnac wieczorem muzyka icon_razz.gif
sasiedzi icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

co do słuchawek mozna tez zobaczyc na stronie rms.pl jest tam dosc sporo 'promocji" moze trafia sie jakieś słuchawki..>>>??? ni ewiem tylko jak z cena czy to faktycznie taniej i jaka to różnica ale zawsze wiecej możliwości moze sie akurat trafi..któreś




Dzieki za stronke jest super sa chyba wszystkie modele sluchawek wlasnie obczajam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...