Skocz do zawartości

usb i radio FM za 1000zł


jw7

Recommended Posts

Potrzebuję zestawu do sypialni do słuchania plików mp3 (muzyka i audiobooki) i radia FM.
Musi mieć:
- usb
- pilota z klawiszami numerycznymi (do wybierania utworów przez numer)
- funkcję sleep
Powinien dobrze brzmieć przy cichym i bardzo cichym odtwarzaniu, do używania w sypialni 15m2.
Zestaw nowy lub używany, cena około 1000 zł.
Co byście polecili?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw przefiltruj sobie mini wieże po widełkach ceny "900-1100" a potem poczytaj czy mają pilota z numerami i budzik. Radio fm i usb (zależy jakie funkcje ) to standard.

Dobrze brzmieć po cichu ... rozpisałem się w twoim drugim temacie i widać nie potrzebnie...
Raz- Mini wieża grając głośno zwykle zniekształca.
Dwa- grając cicho raczej gra "w miarę równo", ale zazwyczaj jasno, bez mocnego basu ( w mini wieży to raczej niskiej średnicy), zazwyczaj dość płasko, a po użyciu guziczku typu "bass bost, itd) podbija wyższy bas, czy niską średnicę i robi się... różnie, czasem przyjemnie, a czasem karykaturalnie.

Patrząc na ten temat i temat drugi który założyłeś (o moc głośników i moc wzmacniacza to raczej) to raczej nie wyciągał bym wniosków , bo moc głośników z mini wieży i moc jednostki głównej miniwieży to rzeczy baaardzo umowne i nie przekładające się na tzw. elementy klasycznego audio.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wpisy. O, ja naiwny, miałem nadzieję na proste odpowiedzi icon_smile.gif
Mam wrażenie, że wszystko sprowadza się do konkluzji - nie ma reguł, najlepiej dokonać odsłuchu
konkretnego sprzętu w konkretnych warunkach.
Tematy można skasować. Chyba zbyt pochopnie je zacząłem. Muszę się doszkolić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...