Skocz do zawartości

Kolumny do pokoju 11-12m (500-600zł)


Zid1224

Recommended Posts

I chyba już nic ciekawszego a tak grającego jak lubisz się w tym przedziale cenowym nie znajdzie.
Z tym, że Tannoy zagrają bardziej wyrównanym pasmem. Mission będą miały łagodniejszą górę i trochę wyeksponowane niskie tony.

Wracając do Grundigów, to moim zdaniem i tak byłyby najlepsze do Twojej muzyki.
A pan nie chce wysyłki za pobraniem? Obawia się, że nie odbierzesz paczki? To wpłać mu na konto równowartość wysyłki jako zaliczkę.
Czy też w ogóle nie chce wysyłać w żadnej opcji i trzeba odebrać osobiście?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zid1224, gdybym szukał kolumn w tym budżecie to długo bym się nie zastanawiał i skorzystał bym z rekomendacji doświadczonego F1angela co do Grundigów. Szczerze mówiąc to zważywszy że są do wzięcia w moim mieście miałem nawet myśl żeby je kupić tak z ciekawości, no ale mam już w kolekcji kolumny z tego przedziału cenowego, a kolejne pół metra miejsca na szafie już się nie znajdzie, bo trochę tam tego stoi icon_confused.gif

Rozumiem Twoje obawy co do wysyłki - dlatego też nikt Cię tu na siłę nie namawia żebyś wpłacił gościowi kasę - to Twoje ciężko zarobione pieniądze. Jednak myślę, że ryzyko nie jest jakieś ogromne. Jak ktoś ma w ofercie 10 000 bardzo tanich Ajfonów albo Adidasów no to jest to podejrzane. Ale jak gość ma jedną parę starych Grundigów to ja bym zaryzykował. Choć przyznaję, że nie jestem najlepszym przykładem, bo nie takie kwoty ludziom wpłacałem a konto audio-zakupów, co można nazwać lekkomyślnością.

Tak z ciekawości jeżeli to nie jest tajemnica - skąd jesteś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...