Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cumel

korektor technics g90

Recommended Posts

Da się podłączyć. Ale dlaczego chcesz włączać do swojego zestawu takiego psuja dźwięku?
Kto dziś używa korektora? Tylko nieświadomi jego możliwości (a raczej niemożliwości) icon_cool.gif
Dobrze dobrany zestaw audio nie potrzebuje korektora a często nawet regulatorów barwy dźwięku.
Miałem go lata temu, więc wiem o czym piszę.
Nie wiem jaki masz zestaw, ale pieniądze lepiej przeznacz na lepsze kolumny, wzmacniacz czy źródło. A nawet okablowanie.
Taki korektor a raczej "procesor" to kolejny "rezystor" w torze audio. Wprowadzi tylko dodatkowe zniekształcenia i szumy w dźwięku.

Cytat

mam pionier ampituner wsx-527 czy da sie do niego podlonczyc korektor technick g90 i jak to zrobic prosze o pomoc

Korektor ma wejście i wyjście i wpinało go się między np. decka ( magnetofon kasetowy), a wzmacniacz/amplituner stereo w czasach niezbyt fajnych kolumn i kaset.
Kluczowe słowa to czas przeszły czyli wpinało, lub magnetofon.
W sumie w przypadku amplitunera kina domowego masz już niezły korektor, bo poza regulatorami barwy jest pewnie z kilkanaście trybów pracy i efektów sonicznych i ze dwa podobne guziki zmiany pasma.
Jak kolumny czegoś nie odtwarzają to sprzedaj je i kasę z nich oraz kasę przeznaczoną na korektor dołóż na dobre kolumny.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować