Skocz do zawartości

korektor technics g90


cumel

Recommended Posts

Da się podłączyć. Ale dlaczego chcesz włączać do swojego zestawu takiego psuja dźwięku?
Kto dziś używa korektora? Tylko nieświadomi jego możliwości (a raczej niemożliwości) icon_cool.gif
Dobrze dobrany zestaw audio nie potrzebuje korektora a często nawet regulatorów barwy dźwięku.
Miałem go lata temu, więc wiem o czym piszę.
Nie wiem jaki masz zestaw, ale pieniądze lepiej przeznacz na lepsze kolumny, wzmacniacz czy źródło. A nawet okablowanie.
Taki korektor a raczej "procesor" to kolejny "rezystor" w torze audio. Wprowadzi tylko dodatkowe zniekształcenia i szumy w dźwięku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

mam pionier ampituner wsx-527 czy da sie do niego podlonczyc korektor technick g90 i jak to zrobic prosze o pomoc



Korektor ma wejście i wyjście i wpinało go się między np. decka ( magnetofon kasetowy), a wzmacniacz/amplituner stereo w czasach niezbyt fajnych kolumn i kaset.
Kluczowe słowa to czas przeszły czyli wpinało, lub magnetofon.
W sumie w przypadku amplitunera kina domowego masz już niezły korektor, bo poza regulatorami barwy jest pewnie z kilkanaście trybów pracy i efektów sonicznych i ze dwa podobne guziki zmiany pasma.
Jak kolumny czegoś nie odtwarzają to sprzedaj je i kasę z nich oraz kasę przeznaczoną na korektor dołóż na dobre kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...