Skocz do zawartości

Słuchawki douszne 70 zł


Recommended Posts

Witam.
Poszukuję słuchawek dousznych w cenie 50 - 70 zł (odpowiednik 10 - 15 funtów, jako że mieszkam w Anglii i tu będzie zakup). Może być nawet coś przekraczającego budżet jako że trwają promocje Black Friday.

Muzyka jakiej słucham to najczęściej rock, poprock (zespoły typu Kings of Leon, Kensington, Coldplay) więc odnośnie dźwięku najważniejszy jest balans wysokich i niskich tonów, oraz szczegółowość (na tyle na ile można tego wymagać w tym budżecie ;D ). Używane będą głównie w drodze na uczelnię, do sklepu, w autobusie.

Zacząłem poszukiwania na Amazon.co.uk i kilka propozycji zaczęło mnie zastanawiać, bo nie miałem styczności z takimi markami jak przykładowo KZ Earphone (model KZ-ATE - 12 funtów) , Betron (B23 - 13 funtów) czy Venstone (X1 - 8 funtów).
Próbowałem znaleźć sensowne recenzje, ale ciężko doczytać się czegoś konkretnego.

Może lepiej pójść w znaną markę ? W podobnej cenie kupiłem kiedyś bratu Xiaomi Piston V3 i były całkiem niezłe, ale szczerze powiedziawszy oprócz jakości wykonania nie było jakiejś rewelacji.

Z góry dzięki za pomoc

EDIT:

Znalazłem słuchawki Aukey EP-B4 w dobrej cenie. Recenzje bardzo przychylne, w dodatku są bezprzewodowe co bardzo ułatwi mi ich używanie (kabel często utrudnia mi wygodne używanie). Dźwięk ponoć bardzo dobry w cenie. Jak myślicie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bidson
Osobiście polecam Pioneer SE-CL712T-K. Od tygodnia je mam i są bardzo fajne. Bass nie jest jakiś ogromniasty, ale w muzyce klubowej spokojnie daje radę. W zestawie 3 rozmiary koreczków, więc można dopasować do uszu. Kabel zbytnio się nie zwija, jest bardzo chudy. Polecam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...