Skocz do zawartości

Zestaw stereo na 13m2


swiro84

Recommended Posts

Jasne:)

Możesz przyjechać tylko posłuchać. Myślę że jak nie wyjedziesz że sprzętem to przy najmniej z większym doświadczeniem. A to ważne.

F1angel ma rację. Kupując sprzęt używany możesz ,jak dobrze trafisz, go wymieniać dużo razy. Kupujesz odsprzedajesz w tej samej cenie.
Tylko kwestia czasu i cierpliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z Katowic do Oświęcimia masz nie daleko a mamy na stanie 673.
Jak ci się nie chce jechać to przy okazji mogę je podwiesc albo wysłać do Ciebie i zobaczysz czy grają tak jak chciałeś.

Pozdrawiam


O, i tak też będę musiał zrobić icon_smile.gif Skoro je macie to bardzo fajnie. Podjadę do Was tylko jeszcze nie wiem kiedy dokładnie. Jak się uda to może nawet jutro. Godziny otwarcia macie takie jak na stronie? Trzeba się umawiać na konkretną godzinę? Jest jakiś pokój do odsłuchu czy jak to wygląda? Może na priv jakąś informację bym prosił żeby tu nie robić bałaganu icon_smile.gif
U mnie nie miałbym pod co podpiąć i tym samym odsłuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Myślę, że to świetna propozycja. Bo wydaje mi się, że Twoim dużym problemem jest brak osłuchania. Gdybyś choć z całą pewnością wiedział jaki dźwięk lubisz, jakie brzmienie.


Zgadza się. Póki co mam tylko wyobrażenie, ale jak to się przełoży na rzeczywistość, to zobaczymy. Na pewno się przejadę do Oświecimia i troszkę posłucham jeśli jest taka możliwość w jakimś pokoju, a nie na sklepie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam salonu, ale chyba mają jakąś salkę odsłuchową. Większość poważnych salonów audio takie ma. Niektóre nawet dwie. Większą i mniejszą. Często ta większa, to główna powierzchnia a mniejsza to pomieszczenie kilkunastometrowe.
Z drugiej strony gdyby Ci się coś bardzo spodobało a nie byłbyś pewien jak zagra u Ciebie w pokoju, to masz możliwość wypożyczenia za kaucją.
Nie rób problemów, gdzie ich nie ma icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...