Skocz do zawartości

Słuchawki do creative zen stone


Recommended Posts

Mam mp3 creativa zen stone 1gb... nie jest to jakis super sprzęt ale grajek fajny mały...

mam możliwość kupienia słuchwki:
Aurvany za 100zł
ep-630 za 50zł

niemyślał bym ani chwili ze za aurvany warto doplacic te 50zł, ale niewiem czy na tak mizernym grajku będzie róznica dźwięku pomiędzy ep-630, a aurvanach...

z góry dzięku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz sobie czytalem potrochu i sie zdecyduje...

http://allegro.pl/item347950521_creative_a..._gwarancja.html

to oryginalek bedzie no nie?
typek pisze tu cytat:
"Produkt oferowany przez mnie ma polską gwarancję firmy Creative Labs. Jest to sprawa nie do przecenienia. Każdy kupujący otrzymuje paragon lub fakturę VAT - niezbędne do realizacji naprawy gwarancyjnej."
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niestety tak to jest wiele produktów na Allegro jest sprowadzana nieoficjalnie,wtedy tak naprawdę nie ma gwarancji bo firma internetowa może za chwilę zniknąć.Czyli lepiej mieć produkt sprowadzony przez oficjalnego dystrybutora.



http://allegro.pl/item351775912_sluchawki_...p3_gw_2lat.html
tu jest ze creative polska...

wporzadku tu bedzie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Tez mam taki odtwarzacz i uważam, że do tego, co ma robić - tło muzyczne na spacerze czy przy obieraniu ziemniaków - zupełnie wystarczy.

Słuchawki faktycznie potrafią wiele zmienić w jakości brzmienia, testowałem na moim "kamyczku" nawet ogromne otwarte słuchawki AKG K400, więc warto pewnie postarać się o dobre słuchawki.
Żeby tylko nie przesadzić z jakością słuchawek, by nie obnażyły nikczemnego poziomu odtwarzacza... icon_wink.gif

Ciekawie wyglądają te CREATIVE AURVANA i pewnie brzmią lepiej od oryginalnie dostarczanych przy zakupie odtwarzacza.

Ja jednak osobiście mam obawy przed tak dokładnym "korkowaniem" uszu - boję się o słuch.
Lubię jak uszy mi "oddychają", dlatego pewnie używam słuchawek o konstrukcji otwartej.

A słuchawki to i tak substytut - najlepiej lubię słuchać przez głośniki... icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...