Skocz do zawartości

Mini lub mikro w okoloicy 1000 zł


adamkam

Recommended Posts

Dzień dobry,
waham się, czy wątek powinien być tu, czy bardziej w kinie domowym. Ale w zasadzie chodzi o stereo, więc...

Chcę kupić jakieś małe stereo, które spełniłoby kilka warunków:
1. radio (DAB/FM)
2. port USB z możliwością odtwarzania MP3
3. Bluetooth do odtwarzania dźwięku np. z komórki (byłoby miło, ale da się przeżyć i bez tego)
4. Cena ok. 1000 zł
5. Wypuszczenie dźwięku z TV.

Punkt 5 mnie pokonał, nie mam jasności, jak to zrobić. Mój TV to Philips 40PFH4100/88 a gniazda ma jak na obrazku.
Myślałem o zakupie JVC UX-D750 lub JVC UX-D150, ale nie wiem, czy da się przeprowadzić sztuczkę, o którą mi chodzi. Jeśli w ogóle da się, to będę wdzięczny za podpowiedź jak. Lub też poprosiłbym o jakieś alternatywne rozwiązanie.

Pozdrawiam,
Adam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Punkt 5 mnie pokonał, nie mam jasności, jak to zrobić. Mój TV to Philips 40PFH4100/88 a gniazda ma jak na obrazku.
Myślałem o zakupie JVC UX-D750 lub JVC UX-D150, ale nie wiem, czy da się przeprowadzić sztuczkę, o którą mi chodzi.


Nie wiem o jaką sztuczkę Ci chodzi... obrazek się nie otwiera icon_wink.gif . domyślam się że TV ma wyjście audio optyczne...tak więc "wieża" dobrze by takie tez miała, jednak w tym budżecie będzie ciężko. Lepiej patrzeć jak to gra, a dokupić potem zewnętrznego daca między TV a wieżyczkę.
Generalnie budżet o jakieś 600zł za mały , ale może trafisz coś co ma wszystko co chcesz, ale ogólnym kosztem jakości . Takie maluchy to raczej do małej sypialni.

PS. Jak wpiszesz w zakładkę SZUKAJ słowo np. "miniwieża" będziesz miał sporo takich tematów icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Punkt 5 mnie pokonał, nie mam jasności, jak to zrobić. Mój TV to Philips 40PFH4100/88 a gniazda ma jak na obrazku.
Myślałem o zakupie JVC UX-D750 lub JVC UX-D150, ale nie wiem, czy da się przeprowadzić sztuczkę, o którą mi chodzi.


Nie wiem o jaką sztuczkę Ci chodzi... obrazek się nie otwiera icon_wink.gif . domyślam się że TV ma wyjście audio optyczne...tak więc "wieża" dobrze by takie tez miała, jednak w tym budżecie będzie ciężko. Lepiej patrzeć jak to gra, a dokupić potem zewnętrznego daca między TV a wieżyczkę.
Generalnie budżet o jakieś 600zł za mały , ale może trafisz coś co ma wszystko co chcesz, ale ogólnym kosztem jakości . Takie maluchy to raczej do małej sypialni.

PS. Jak wpiszesz w zakładkę SZUKAJ słowo np. "miniwieża" będziesz miał sporo takich tematów icon_wink.gif



Tak, TV ma wyjście optyczne, ale nie udało mi się znaleźć sprzętu w okolicy 1000 zł z wejściem optycznym. Stąd moje pytanie, czy da się jakoś inaczej podłączyć dźwięk do jednego w wybranych JVC (zdjęcia największe jakie znalazłem w załączeniu).
A z drugiej strony, gdyby dosypać te 600 zł do budżetu, to czego można szukać? Może uda mi się znaleźć coś używanego.

Co do zasady wiem, że za te pieniądze szału nie będzie, ale zawsze będzie to lepiej niż dźwięk z TV.

Dziękuję,
Adam

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg



P.S.
Używałem szukajki zanim zadałem pytanie, ale nie znalazłem żadnego topicu, który byłby wystarczająco blisko.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...