Skocz do zawartości

ReceiverAV APP 4 Windows Phone


2pac

Recommended Posts

Czy używa ktoś tej https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/rec...ratings-reviews aplikacji na Windows Phone i może potwierdzić, że działa z Denon AVR-X2300W (AVR-1300W / AVR-3300W)?

Jest płatna... dlatego pytam.

Przy okazji zapytam czy na WIndows Phone ta aplikacja https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/spotify/9wzdncrfj4wk pozwala korzystać ze Spotify Connect? Bez wykupienia Spotify Premium pewne opcje mogą nie działać... Czy też ta aplikacja daje możliwość słuchania muzyki jedynie na komurce z Windows Phone, nie można przez nią puszczać muzy na amplitunerze Denon AVR-X2300W (AVR-1300W / AVR-3300W)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niestety co do aplikacji nie pomogę bo Windows Phone omijam z daleka.
Natomiast co do Spotify to musisz mieć konto premium aby przesyłać dźwięk do innych urządzeń.



Tak wiem, że wymagane jest konto premium - ale przed zakupem chciałem się upewnić czy na WIndows Phone też to zadziała. icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wszystkie funkcje?
Cenna uwaga! Dziękuję



Można wybrać źródło sygnału i wybierać utwory wg. menu jak w dekoderze (inaczej jest np. dla radia internetowego, inaczej dla USB), działa regulacja głośności, wyświetlają się na telefonie podstawowe informacje.


Nie potrafię z telefonu stremować na Denona, z laptopa udaje się, natomiast nie wiem jak to zrobić z aplikacji na WP8.1 - jak by ktoś mógł pomóc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...