Skocz do zawartości

zakup słuchawk


Recommended Posts

Witam chce kupic słuchawki i w tej kwestii potrzebuje porady, chciałem kupić takie do 200 zł ale jak posłuchałem GRADO SR 225 E to mi szczęka opadła brzmienie jakbym słuchał kolumn za 10 tysi i stwierdziłem ze jak już kupować to naprawdę coś dobrego wiec przeznaczam na zakup 1000 zł
rozważam jeszcze -audiotechnika i bose ale ich nie słyszałem . Może znacie modele lepiej brzmiące od grado w podobnej cenie wiec ciekaw jestem waszej opinii...pozdrawiam (przepraszam za błąd w tytule pominąłem e ale chyba tematu nie można poprawić)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Aby zaproponować konkretne modele, musisz podać więcej informacji. Przede wszystkim co będzie zasilało słuchawki (jakiś dedykowany wzmacniacz, telefon, odtwarzacz przenośny), czy mają to być słuchawki mobilne, mniejsze, do użytkowania poza domem, czy typowo domowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzień dobry.
Aby zaproponować konkretne modele, musisz podać więcej informacji. Przede wszystkim co będzie zasilało słuchawki (jakiś dedykowany wzmacniacz, telefon, odtwarzacz przenośny), czy mają to być słuchawki mobilne, mniejsze, do użytkowania poza domem, czy typowo domowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz.




słuchawki jedynie do słuchania muzyki w domu najlepiej chyba z kablem 3,5 m typ otwarty bo takie chyba maja lepszy dźwięk , podłączone do amplitunera onkyo tx 8150 muzyka różna ,
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
AKG 550 MKII mają akurat konstrukcję zamkniętą, ale może to i dobrze. Kupiłem sobie kiedyś do domu otwarte Beyerdynamicki 880 i mimo tego, że grały bardzo ładnie, przestrzenie i rozdzielczo, to musiałem je oddać z powodu przenikającego do wnętrza hałasu. Niestety nawet w mieszkaniu i nocą dźwięki ulicy potrafią popsuć radość słuchania. Teraz używam zamkniętych Sennheiserów Momentum2 i jest lepiej. Mniej przestrzennie, ale soczyściej na basie i bez odgłosów otoczenia. Jeśli nie lubisz głośnego słuchania, to koniecznie upewnij się, że otwarta konstrukcja sprawdzi się u Ciebie w domu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...