Skocz do zawartości

Czemu nie gra CA CXN


xcwalter

Recommended Posts

A może wysyła? Nie zmieniłeś przypadkiem wejścia (źródła) we wzmacniaczu? Jest w takim ustawieniu, że odbiera sygnał podawany przez streamer? Albo może wciśnięty jest gdzieś klawisz MUTE?
Albo czy nie przełączyłeś sygnału w streamerze na wyjście zbalansowane, lub któreś z cyfrowych.
Tu zgaduję, bo nie wiem, czy mogą działać równocześnie, czy można przełączać. Spójrz do instrukcji obsługi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak CA, gratuluję zakupu.

Widać pasek postępu, a nie odtwarza w przypadku której opcji? Tidal, sptify, serwer plików ... czy w przypadku każdej ?

Inne źródła sygnału działają ? np CD. Może wybór pary kolumn na wzmaku A B nie tak jest przez przypadek.

Problem z netem? problem z softem na telefonie, dość banalne ale częste poluzowane RCA....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A może wysyła? Nie zmieniłeś przypadkiem wejścia (źródła) we wzmacniaczu? Jest w takim ustawieniu, że odbiera sygnał podawany przez streamer? Albo może wciśnięty jest gdzieś klawisz MUTE?
Albo czy nie przełączyłeś sygnału w streamerze na wyjście zbalansowane, lub któreś z cyfrowych.
Tu zgaduję, bo nie wiem, czy mogą działać równocześnie, czy można przełączać. Spójrz do instrukcji obsługi.



Dziękuję ci dobry człowieku icon_smile.gif
Na razie do obsługi używam Samsung S4, Spotifi, Tidal, APP CA i BubbleUPnP które pozwala obsługiwać Tidala.
Mogłem w którymś z powyższych kliknąć "mute" i nie odkliknąć, podczas ciszy w głośnikach..
Poszukując rozwiązania, trafiłem na "przywróć ustawienia fabryczne" w urządzeniu i zagadał icon_smile.gif
Dzięki raz jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A jednak CA, gratuluję zakupu.
Problem z netem? problem z softem na telefonie, dość banalne ale częste poluzowane RCA....



Już jest wszystko dobrze. Zresetowałem skubańca. Zapodałem mu "mute" z którejś aplikacji i nie potrafiem odnaleźć tego guziczka. Z pilota nie działało!
Na razie mam go tylko na testy. Ze sklepu dostałem też na próbę kable Interkonekt Atlas Hyper Integra i kolumnowe po 50 dych za m. ale kable podłączę jutro. Na razie działam na kablach Profigold. Edytowano przez RoRo
Nie ma sensu cytować całego postu!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...