Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lepszego od czego, od i tak kiepskiego JBL?
Wszystkie takie głośniczki nie są warte swojej ceny, bo prezentują jakość dźwięku na krytycznie niskim poziomie.
Zobacz na 2x tańszą Bazookę - sprzęt Krzak jak 150, ale tutaj przynajmniej jest głośnik o średnicy 6"
http://allegro.pl/glosnik-bluetooth-150w-b...6630725843.html
Nie oczekuj od sprzętu przenośnego do 250 zł Bóg wie czego. Moim zdaniem nie warto płacić setek zł za pasztet co generuje coś podobnego
do muzyki, ale to jak z Polski do Chin - taka różnica.
Wydaj te 250zł na dobry alkogol, będzie większy Fun. Dozbieraj lepiej do czegoś konkretnie lepszego.
Szkoda że boisz się używanego sprzętu, bo to zawsze będziesz przepłacał za gorzej grający niż starszy za te same lub mniejsze pln.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem temat zobaczyłem, czego innego szukałem, ale znam odpowiedź. Tak jak Celdur pisze - te głośniki mają jakość dźwięku na krytycznie niskim poziomie. Jest jeden wyjątek jednak.

Moze i 350 odstrasza, ale ja zapoponuję coś za 500.
Denon envoya mini

Dlaczego? Bo jak puścisz z tego muzykę, to masz wrażenie że w zasadzie to co się z głośnika wydobywa to faktycznie muzyka, a nie brzęczenie. Kosmiczny stosunek ceny do jakości jak i kosmiczna przepaść do dowolnego produktu konkurencji w sektorze przenośnym.

Jeden znajomy kupił i omal nie eksplodował z radości jak usłyszał jak to gra. Od tego czasu kupiłem ja i 4 kolejnych znajomych i wszyscy polecamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jak wspomniałem, warto uzbierać więcej.
I .. można już dostać taniej niż 500zł -> http://q21.pl/pl/denon-envaya-mini.html
Mimo wszystko zwolennikiem takich "głośniczków" nie jestem bo za 400-500zł można już kupić kilka razy lepiej grające kolumny PC, ale niestety stałe źródło zasilania wymagane.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celdur , ale ma być przenośne - mobilne icon_wink.gif Cóż chcesz "przenieść" muzykę w urządzeniu o modnym kształcie, to trzeba płacić za szyk takiej mody.

Swoją drogą mnie na szyku nie zależy, po ulicy z muzyką nie chodzę icon_lol.gif ...a jak jadę na wczasy to mam pewne mini radyjko niby mono, ( ale wyjście na słuchawki ma stereo) sam głośniczek gra nie najgłośniej, ale czysto, dość pełnym pasmem (dodatkowo pasywna membrana) , ma wejście na pendriva i kartę mini sd i jako głośnik dla laptopa. Ładowanie jest jak smartfon, a koszt 5 razy niższy niż jakiś jbl flip itp. generalnie gra w kuchni i nie robi wrażenia icon_wink.gif aaaa nie ma BTH, więc nie jest trendy;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć o tym pisałem wcześniej właśnie,
Niech weźmie tańszą Bazooke, tam przynajmniej większy głośniki a i wejścia różne posiada.
I jaki szpan zrobi jak pod ręką z nią będzie szedł na ulicy XD
Albo coś podobnego jeszcze taniej -> http://allegro.pl/glosnik-bluetooth-kruger...;ars_source=ars
I jacy szczęśliwy idą przez łąkę za rękę, a dźwięk wysokiej klasy ich otacza i przytłacza icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...