Skocz do zawartości

Wybór słuchawek


Recommended Posts

Witajcie,

poszukuję słuchawek do współpracy ze smartfonem, odtwarzaczem mp3 i wzmacniaczem słuchawkowym SMSL M2. Słuchawki będą używane na zewnątrz. Budżet - do 300zł. Nie mam specjalnych preferencji co do typu słuchawek, posiadam już jednak nauszne, które użytkuję w warunkach "wewnętrznych".

Jako, że korzystałem wcześniej tylko z propozycji dołączanych do oryginalnych produktów przenośnego audio, będę wdzięczny za sugestie zakupu w ramach proponowanego budżetu.

Lubię dźwięk detaliczny, neutralny acz lekko ocieplony. Lubię, kiedy gra muzyka, bas jest ciepły, hi-hat cyka:)
Najczęściej słucham muzyki w obszarach: jazz, fusion, funk, blues.

Pozdrowienia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, wyglądają zachęcająco.

Przybyłem, posłuchałem... i nie kupiłem. Sprawa była łatwiejsza, niż przypuszczałem, bo słuchawki Marshalla posiada już mój znajomy. Są jednak za ciasne dla mnie i to był główny powód. Okularnikowi z dużą głową wygodne słuchawki nauszne znaleźć trudniej.
A co do samych słuchawek: wyglądają bardzo ładnie. I subiektywnie je oceniając nawet trochę ładniej wyglądają, jak grają, przynajmniej dla mnie. Rockowa muzyka brzmi na nich lepiej, ale takiej rzadziej słucham.

Na razie temat kupna zawieszam na-po-Świętach. Chyba, że ktoś z Forumowiczów zna jakieś douszne, czy dokanałowe słuchawki, spełniające wymienione wyżej wymogi?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...