Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Acoustic Energy evo 1


cezary1975

Recommended Posts

Dobry wieczór.
To mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym się serdecznie przywitać.

Co do tematu:
Dostałem od brata głośniki wymienione w temacie czyli Acoustic Energy evo 1 i chciałbym kupić wzmacniacz.
Jestem całkowitym laikiem więc bardzo proszę o traktowanie mnie z pobłażliwością.
Nie wiem jakie informacje byłyby potrzebne do pomocy mi w tym wyborze więc napiszę to tak:

- sprzęt będzie stał w pokoju około 20 m2
- źródło dźwięku: przede wszystkim odtwarzanie muzyki (cd, pliki z muzyką, jeśli to możliwe tv i filmy dvd), fajna byłaby sugestia jakiegoś odtwarzacza cd
- sprzęt nie musi być nowy, a nawet wolałbym używany (niestety budżet nie jest nieograniczony)
- budżet max +/- 2000 (razem z odtwarzaczem cd)

Proszę o pytania pomocnicze i liczę na pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Biorąc pod uwagę konfigurację i budżet, system zbudowałbym na wzmacniaczu NAD C326 BEE, który zapewni dynamiczny, szybki i spójny dźwięk. To mocnym wydajny wzmacniacz. Natomiast jako odtwarzacz CD dobrałbym na pewno, jesli budżet pozwoli NAD C516 BEE. Natomiast jesli szukamy czegoś tańszego, spójrz na Pioneer PD-10AE oraz Onkyo C-7030.
Przemyśl temat, moje propozycje to dobre brzmieniowo i fabrycznie nowe systemy z gwarancją i bez ryzyka. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie zdecydowanie sprzęt używany.
Zostanie Ci jakbyś chciał wymienić kiedyś kolumny.

Do tych "paczek" szukaj Harmana HK680 (nie wiecej niż1100 zł), Denona PMA 1060, Denon PMA 1500 R,
Ewentualnie coś ze starszych mocnych wydajnych Yamah. Np. AX900.

Co do CD to produkty Rotela, Onkyo to modele optymalne brzmieniowo zbudowane na stosunkowo mniej awaryjnych laserach.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...