Skocz do zawartości

Amplituner B&W CM 8


Maciej 11

Recommended Posts

Witam ,
Po paru odsluchach mój wybór padł na B&W ale postanowiłem poszukać zadbanych używanych kolumn no i kupilem CM8 S1
Teraz szukam dalej do kompletu 5.1 wiec jak ktoś ma to poproszę o ofertę
Amplituner postanowiłem kupić nowy wiec miałbym do Was drodzy forumowicze pytanie jaki amplituner zagra fajnie z tymi kolumnami - nie zabraknie prądu itd
Chciałbym kupić wszystkomajacy ampli żeby nie wkurzać sie za jakiś czas ze czegoś nie mam np 4k albo atmosa
Moje preferencje to kino filmy koncerty no i radia internetowe ,spotify itp
Pozdrawiam i czekam na wasze sugestie !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Jeśli zależy Ci na możliwie najlepszej jakości dźwięku, spójrz proszę na ofertę amplitunerów marki Anthem. To bardzo solidnie wykonane urządzenia, bardzo mocne, wydajne, oferujące gęsty i dociążony dźwięk.
Z japońskich urządzeń spójrz na Onkyo od modelu TX-RZ810 lub Denon od modelu AVR-X3300W w górę. Wybór zależy od indywidualnych preferencji. Onkyo jest szybkie, dynamiczne, kinowe. Denon oferuje bardziej ciepłe, dociążone brzmienie.
Na koniec spójrz jeszcze na odertę Marantz od modelu SR6011 w górę. To świetne połączenie nowoczesności, pełnego wyposażenia i dobrego dźwięku.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań. W przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...