Skocz do zawartości

Zbyt mały otwór w płycie Vinylowej


Recommended Posts

Witajcie, ostatnimi czasy nabyłem drogą kupna (" EMPIK " ) płytę winylową Jacka White " Acoustics Recordings " Dałem za nią 139 zł, taki impuls icon_razz.gif
Długo nie miałem czasu jej nawet rozpakować, aż przyszedł ten czas. Niestety.... płyta nie za bardzo chce wejść na szpic gramofonu ( Dual-506 ) icon_sad.gif Żeby leżała poprawnie na talerzu należy użyć sporej siły, a wiadomo, talerz wtedy zostaje wduszony do wewnątrz.... Mam zapytanie, czy jest jakiś sposób na doszlifowanie otworu w płycie czy może oddać je do sklepu??
Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale ( ten mi się wydawał najbardziej odpowiedni ) jeśli nie to proszę moderatorów o przeniesienie do odpowiedniego.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Cóż, czego można się spodziewać po tym sklepie.... Wymień na inny egzemplarz, bo jest to raczej wadliwy towar. Bez względu, czy coś się kiedyś poprawiało, czy nie. Miałem taki przypadek, tyle tylko, że sprzedawca coś kręcił nosem, toteż zabezpieczając się miałem nagrany krótki film jak to wygląda. Ależ oczywiście, że sprzedawca sugerował "wyrobienie dziurki" na co ja mu oznajmiłem żeby sam się "wyrobił z głową"... Zrób zdjęcie jak płyta nie wskakuje i jak coś będą dyskutować, to masz powód dlaczego chcesz wymienić. Oczywiście - mówimy o płycie nówce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Revo za szybką odpowiedź, za Twoją poradą nagram filmik bo nie dość, że płyta nie chce wejść to jeszcze faluje.... Podejrzewam, że pozostanie mi tylko żądanie zwrotu pieniędzy ( o ile jest taka możliwość ) Winyl ten został " wykopany z czeluści " icon_razz.gif czyli jedyny egzemplarz na ten oddział Empiku w którym byłem ( przeszukane wszystko dokładnie ), a szkoda bo uwielbiam twórczość Jacka White icon_sad.gif
A może któryś z Kolegów polecił by mi jakiś sklep z Winylami w Poznaniu i okolicach??
Pozdrawiam.

P.S Wybaczcie Koledzy za błąd w tytule, nie wiem jakim cudem znalazło się tam "V" zamiast "W". Nie widzę niestety możliwości edycji tytułu postu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...