Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mariusz_audio

Avance Dana 509

Recommended Posts

Gość Mariusz_audio
Sprzedam kolumny których nie potrzeba reklamować: Avance Dana 509 grają u mnie od nowości już ponad 12 lat. Pasmo przenoszenia 45hz-20000 Impedancja 6 ohm Skuteczność 89db Moc wzmacniacza 50-200W Wym; 105 x 17,5 x 25 Waga 15kg Warto przeczytac np.opinie innych osób odnośnie brzmienia tu daje linka: http://www.audiostereo.pl/avance_dana-509_kolumny-podlogowe-31-1184-1.html druga sprawa dla tych co sie wahaja i nie chca kupywac "kota w worku" podsunę test z ranginku audio HIFI , bardzo rzetelna gazeta: test kolumn w rzedziale cenowym 2000zł. - 4000zł. cytuje "Avance Dana 509 cena 2890, moc wzmacniacza 50-200, efektywnosc 89, impedancja 6, glosniki 2/3, rozmair kolumn 105x17,5x25 "Wybitny głośnik w swojej cenie". - miesiecznik audio 5/04r. Dla zainteresowanego moge przeslac ranking testow w pdf. Dla zainteresowanych kupnem istnieje możliwość odsluchu na wzmacniaczu cambridge audio cxa60. Możliwy odbiór osobisty. Istnieje możliwość wysyłki kurierem ponieważ pomimo braku kartonów można kolumny zabezpieczyć folią bąbelkową widziałem na poczcie także z z wysyłką nie będzie problemu. Również mogę kolumny dowieźć na wskazany adres do 80km. Stan kolumn oceniam jako bardzo dobry bez jakichkolwiek zniszczeń. Do kolumn są tak jak na zdjęciu wkręcane ostre kolce (posiadam 2 komplety) oraz własnoręcznie wykonane mosiężne podkładki pod kolce.

tel: 502009276

email: m.mail@interia.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować