Skocz do zawartości

Nowy odtwarzacz CD do 1500zł


Gość

Recommended Posts

Witam Was.
Przymierzam się do zakupu nowego odtwarzacza CD, obecnie posiadam Amplituner Onkyo tx-8130, kolumny podstawkowe Magnat SUPREME 202, wiem że nie są to wybitne kolumny ale do małego pokoju wystarczające. Mam teraz dylemat z doborem CD, obecnie posiadam starą Diorę 702 planuje zakup czegoś nowego.
Myślałem nad kompletem do Onkyo czyli C-7030 ale czytam że nie gra on najlepiej, pod uwagę biorę też inne firmy np YAMAHA CD-S300, Marantz CD6005, myślałem też nad ONKYO C-N7050, oczywiście mogą być inne propozycję chodzi o to żeby sprzęt był nowy i grał lepiej od mojej Diory icon_smile.gif Co możecie polecić?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Uważam że do Twojego systemu ten 7030 nie wykorzystujący budżetu będzie odpowiedni. Kolumnom trzeba nieco jasności.
A Onkyo ma akurat solidne CDki pod kątem działania. Jeśli koniecznie chciałbyś coś nad wyraz powiedzmy wówczas model 7070 lub Marantz CD6006.
7050 ne jest Ci potrzebny bo sieć masz w amplitunerze. Duplikował byś funkcje nie potrzebnie za nie płacąc.

Z budżetowych możesz rozważyć jeszcze model Denon 720. Nieco inna stylistyka ale także spasuje do elektroniki Onkyo.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niedrogich statystyczna Yamaha cds300, Pioneer A30, zagra ciut twardziej, ale nieco jaśniej od Denona dcd720, Marantza 6005. Pytanie czego oczekujesz.
Faktycznie jak nie zależy Ci na funkcjach typu usb bo masz je w amplitunerze to można się rozejrzeć za starszym modelem danej marki.
Nie pamiętam jak gra CD Diora, czy Unitra, dawno temu przeskakiwałem z tychże na Cd technicsa i wtedy cieszył mnie bezsprzecznie bardziej klasyczny, elegancki wygląd i solidne wykonanie tego japończyka od naszych wyrobów.
Pytanie czy przy takim systemie taka zmiana odtwarzaczy przyniesie, aż tak oczekiwane duże zmiany, oby .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...