Skocz do zawartości

Prosze o porade jak ustawic???


bombel6622

Recommended Posts

Witam. Posiadam zestaw Onkyo 616 + Magnat Shadow 207. Kolumny podłaczone normalnie działaja w salonie prostokąt o wymiarach ok 25 m2. Kiedys dokonałem ustawien automatycznych przy pomocy mikrofonu Audsey i działały dobrze. Musiałem zrobic restart ampli i po ponownej kalibracji graja słabo. Audsey bardzo wycisza kolumny, jest słaby bass robiłem to kilkakrotnie. Przymierzam sie do ustawienia tego recznie według instrukcji. Kolumny mozna podłaczyc Bi-amp mysłicie ze to pomoze aby wzmocnic bass. Gdy ponownie zrestartowałem ampli kolumny graja głosno dosc czysto ale jest słaby bass. Czy poprzez bi-amp mozna to poprawic/?? W przyszłosci kupie suba i mysle ze problemu nie bedzie. Lubie poprostu słuchac głosno a gdy w ampli powłanczam te wszystkie dodatkowe ustawienia kolumny sie wyciszaja. pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home prosze napisz dokładnie jak podłaczyc kolumny lewa i prawa bi amp. Wiem ze trzeba zdjac zworke z kolumny ale napisz dokładnie pod ktore wejscia podpiac gorne podłaczenie kolumny a dolne pod ktory wyjscie ampli. zamieszczam tył mojego ampli i prosze napisz jak najbardziej dokładnie pod ktore wejscia. obecnie sa standart pod Front lewy i prawy

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Koniecznie wyjmij zworki w kolumnach które są w postaci blaszek lub kabli.
2. Podłączasz Górny zakres do złącz front dolny do surround back
3. Przy uruchomieniu amplitunera wychodzisz do ustawień i pierwsze ustawienie w speakers cinfiguration jest typ czy coś takiego teraz.masz na normal a trzeba zmienić na bi-amp

Tyle ma grać.

Pisz jeśli mogę jeszcze pomóc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...