Skocz do zawartości

poszukuje instrukcji obsługi do harman kardon avr51


spiacy88

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów:)
Zamieniłem swoje wysłużone kino domowe dla kowalskiego (tradycyjne małe kino domowe jakich pełno w sklepie) na amplituner hk avr51. Niestety ciężko mi znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tego sprzętu, a od kilku tygodni próbuje znaleźć instrukcje obsługi. Może ktoś ma więcej informacji na temat tego sprzętu, jakąś instrukcje obsługi, i może ocenić jakość tego sprzętu? Mi ciężko ocenić gdyż narazie mam podłączone kolumny aiwy (takie dostałęm w gratisie) i nie mam nic innego by ocenić ten sprzęt. Dziękuje i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to raczej biedak. U mnie narazie chodzi na stereo. Ale chciałem sprawdzić jak działa to na 5 głośnikach, niestety nie wiem jak później to uruchomić. Grają dwa głośniki a tylnie i centralny nie. I jestem ciekaw czy popsuty czy coś źle włączam. A ceny nie było bo wymieniłem się sprzętami i tyle:) a ceny różnie jedni chcą 250 inny 350....choć 350 to zdrowa przesada;P Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...