Skocz do zawartości

Wejście na subwoofer


PevexX12

Recommended Posts

Witam
Niedawno kupiłem 2 kolumny i mam je podłączone do amplitunera Yamaha RX-V640 wraz z subwooferem Koda sw-550.
Ale sporo czytałem że wzmacniacz stereo jest lepszy od amplitunera i zastanawiam się właśnie nad kupnem wzmacniacza stereo.
I problem jest taki że w wzmacniaczach prawie że nie ma albo w ogóle nie ma wejścia na subwoofer. I boje się że z wzmacniaczem stereo będą miały mało basu i chciałbym to uzupełnić subwooferem
A i na oku mam wzmacniacz Yamaha ax-500 albo inne modele a kolumny to STX DIY z głośnikami: W.18.200.8.MCX oraz
T.10.200.8.PCX

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PevexX12 ale o co ty ostatecznie pytasz, bo z twojego postu ciężko wywnioskować o co dokładnie chodzi.
Chcesz abyśmy ci pomogli znaleźć sposób na podpięcie suba do wzmacniacza stereo, czy chcesz zapewnienia, że ze wzmacniaczem stereo basu ci nie braknie ?
Suby zazwyczaj mają wejścia dla niskich i wysokich sygnałów (nie wiem jak twój model) i to w zasadzie chyba rozwiązuje problem ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PevexX12 ale o co ty ostatecznie pytasz, bo z twojego postu ciężko wywnioskować o co dokładnie chodzi.
Chcesz abyśmy ci pomogli znaleźć sposób na podpięcie suba do wzmacniacza stereo, czy chcesz zapewnienia, że ze wzmacniaczem stereo basu ci nie braknie ?
Suby zazwyczaj mają wejścia dla niskich i wysokich sygnałów (nie wiem jak twój model) i to w zasadzie chyba rozwiązuje problem ...


Mi chodzi oto jak podłączyć subwoofer to wzmacniacza stereo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...