Skocz do zawartości

Sennheisery HD 380 Pro - naprawa (gdzie?), czy wymiana na coś innego


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, mój pierwszy post icon_smile.gif

Potrzebuję pomocy fachowców, a tak naprawdę nie znalazłem lepszego miejsca, niż to forum.
Od bardzo długiego czasu posiadam Sennheisery HD 380 Pro, które dzielnie mi służą, generalnie z jakości dźwięku jestem zadowolony. Służyły mi one od początku przy współpracy z dość dobrymi dźwiękówkami, ponieważ na samym początku z Xonarem XD, następnie z X-Fi Titanium HD, a od niedawna z AIM SC808.

Problem jest jedynie taki, że z racji swojego wieku (już ponad 5 lat) zaczęły się totalnie rozpadać. Najpierw z padów pozłaziła cała ta "skóra". a obecnie rozwalił się już materiał pod skórą tak, że widać gąbki, które są w środku. Ani to ładnie wygląda, ani nie jest przyjemne w użytkowaniu.

No i tutaj moje pytanie - co teraz? Czy w Warszawie są jakieś punkty, w których mógłbym swoje słuchawki naprawić? Jeżeli nie, to ewentualnie na co je zmienić?
Audiofilem może nie jestem, ale dość dużą wagę przykładam do jakości dźwięku. Bardzo lubię basowe granie, słucham tak naprawdę wszystkiego, lecz głównie najróżniejszych gatunków elektroniki.

Będę wdzięczny za każdą pomoc i sugestię icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...