Skocz do zawartości

słuchawki dokanałowe za około 400zł


Recommended Posts

Witam,
w ostatnim czasie byłem posiadaczem urbeatsów. Słuchawki te niestety nie przypadły mi do gustu. Byłem zadowolony tylko z pojedynczych utworów. Brzmienie tych słuchawek było strasznie matowe, dochodziło do tego, że nie słyszałem wokalisty, bo wszystko tłumił bas. Udało mi się je sprzedać osobie słuchającej hiphipu i rapu.
Mój budżet to około 400 zł, jeśli coś będzie naprawdę warte uwagi to mogę dołożyć parę złoty. Zależy mi abym nie musiał kupować żadnego odtwarzacza, bo chce słuchać muzyki na moim huaweiu p9. Tak mi o wiele wygodniej, a nie mam możliwości przeznaczenia tysiąca złoty na dobry odtwarzacz. Nie jestem, aż tak wybrednym słuchaczem. Głównie zależy mi na tym, aby słuchawki które kupie grały czytelnie. Lubię mocny, przyjemny bas, ale nie chce plącić za to innymi tonami. Słucham dużo rocka (ac/dc, guns'n roses), ale też wielu innych muzykalnych utworów, np alvaro soler.
Na oku mam słuchawki nuforce ne-750m. Z tego co wyczytałem mają one bardzo mocny bas. Być, może to dobrze, bo lubie gdy perkusista mocno uderzy stopą, ale nie znoszę, gdy zamiast wokalisty słyszę gitarę basową. Fajne wydają się być AKG n20, ale nic nie wiem o ich brzmieniu i trochę drogie. W dodatku nie wiem czy impedancja 38ohm wchodzi w grę przy odtwarzaniu z smartfona. Sennheiser Momentum In-Ear wydają się być ciekawe, ale podobno niewygodne, a bas pojawia się tam, gdzie nie powinno go być.
Słuchawki też mają w jakikolwiek sposób wyglądać, także yamaha eph 100 odpada. Nie chce też innych kształtów takich jak shure.
Proszę o rzetelną i w miare szybką pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...