Skocz do zawartości

Klub Harman / Kardon


Recommended Posts

4 godziny temu, Xiaomifan napisał:

Szukaj Harmana HK 980 to solidny wzmak za małą kasę około 800-900 PLN
 

Witam,  

Lepiej za taką kwotę poszukać Hk680 , wzmacniacz dużo lepszy od ww. 

Na jednym z portali jest za 1kzl , można zadzwonić i porozmawiać . A nóż widelec da się wyrwać za 800pln.

Model 980 nie jest jakiś szczególnie dobry i udany. 

 

Pozdrawiam serdecznie, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. Właśnie chodzi mi o wzmak z lat 80-90 bez zbędnych wyświetlaczy itp prosty wzmak z lepszym serduchem niż pm655 chociaż jest i tak brzmieniowo lepszy niż YAMAHA A-700 którą tez posiadałem około pół roku ale to harman mnie zaskoczył pozytywnie i chciałbym już przy nim zostać więc ten hk680 ciekawa propozycja. CZy ktoś może porównywał pm655 z hk680? Kolumny sam robiłem i powiem tak że za niskośredniotonowy odpowiada u mnie monacor SPH-200TC a za wysokotonowy USHER AUDIO T9930-20NC więc musi to być wzmak który napędzi mi te monacory. Kolumny mają 4ohm

 

Edytowano przez andrzej2050
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/10/2018 o 10:53, andrzej2050 napisał:

Witam jestem posiadaczem Harman/Kardon PM655 od 3 lat lecz szukam modelu wyżej ale tylko ze stajni harmana. Dysponuje kwotą do 1000zł i proszę o porady.

Wyzszy model to PM665 - rzadki ale mozna znalezc, ale jezeli szukasz czegos naprawde dobrego to HK 690/680 jak dobrze trafisz to dostaniesz je w granizcach 1k.

Oczywiscie sa to starsze wzmacniacze HK, nowsze juz nie graja tak ladnie z tego co wiem ale nie bede sie na ten temat wypowiadal bo nie mialem stycznosci z takowymi.

Ja jezeli bede zmienial wzmak to wlasnie na HK690/680

Pozdrawiam.

Edytowano przez eryk2kartman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam wszystkich, po przygodzie z Technicsem jestem posiadaczem cd HD750 i wzmacniacza HK670,jak dla mnie to skok o dwa piętra w górę :)

Chcę dalej iść do przodu więc pytanie moje brzmi czy można zmodyfikować mojego wzmaka aby brzmiał jeszcze lepiej ,czy ktoś robił jakieś przeróbki?CD już sobie lekko zmodyfikowałem z pozytywnym skutkiem.

Pytanie moje brzmi czy wymiana wzmacniaczy operacyjnych przyniesie pozytywny skutek (fabrycznie JRC 5532 na np. AD8397ARZ)?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 8.09.2018 o 22:58, RoRo napisał:

Na tabliczce znamionowej Twojego wzmacniacza HK705 jest podany pobór mocy 35W - czyli na poziomie niezbyt mocnej miniwieży...
Tak więc rewelacji nie oczekuj...
Zrób jeszcze zdjęcie frontu i całego tyłu.

Pozdrawiam

Przesyłam zdjęcia tyłu oraz przodu 

harman11.jpg

IMG_20180908_145030.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 5 weeks later...

Witam Wszystkich, i pozdrawiam...  Jestem od dziś posiadaczem 'Harman Kardon PM 665 vxi' Żona jest wściekła, że wzięła karton ze wzmacniaczem od kuriera, i wniosła na pierwsze piętro. Ile On waży? - Pan z Allegro mówił, że ok 10 kg. Osobiście dotknę Go i zobaczę dopiero w maju, bo dopiero wtedy wrócę do domu z pracy. Zastanawiam się nad kolumnami do niego? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...