Skocz do zawartości
faszi

Klub Harman / Kardon

Recommended Posts

4 godziny temu, Xiaomifan napisał:

Szukaj Harmana HK 980 to solidny wzmak za małą kasę około 800-900 PLN

Witam,  

Lepiej za taką kwotę poszukać Hk680 , wzmacniacz dużo lepszy od ww. 

Na jednym z portali jest za 1kzl , można zadzwonić i porozmawiać . A nóż widelec da się wyrwać za 800pln.

Model 980 nie jest jakiś szczególnie dobry i udany. 

Pozdrawiam serdecznie, 

witam ponownie. Właśnie chodzi mi o wzmak z lat 80-90 bez zbędnych wyświetlaczy itp prosty wzmak z lepszym serduchem niż pm655 chociaż jest i tak brzmieniowo lepszy niż YAMAHA A-700 którą tez posiadałem około pół roku ale to harman mnie zaskoczył pozytywnie i chciałbym już przy nim zostać więc ten hk680 ciekawa propozycja. CZy ktoś może porównywał pm655 z hk680? Kolumny sam robiłem i powiem tak że za niskośredniotonowy odpowiada u mnie monacor SPH-200TC a za wysokotonowy USHER AUDIO T9930-20NC więc musi to być wzmak który napędzi mi te monacory. Kolumny mają 4ohm

Edytowano przez andrzej2050

Niestety nie miałem pm655 , ale swego czasu byłem w posiadaniu dwóch egzemplarzy pm665. 

Model Hk680 to solidna maszyna, spory zasilacz co za tym idzie wydajność prądowa. O wystrowanie kolumn był bym spokojny . Myślę , że będzie lepszy od pm655 .

Pozdrawiam, 

Dnia 6/10/2018 o 10:53, andrzej2050 napisał:

Witam jestem posiadaczem Harman/Kardon PM655 od 3 lat lecz szukam modelu wyżej ale tylko ze stajni harmana. Dysponuje kwotą do 1000zł i proszę o porady.

Wyzszy model to PM665 - rzadki ale mozna znalezc, ale jezeli szukasz czegos naprawde dobrego to HK 690/680 jak dobrze trafisz to dostaniesz je w granizcach 1k.

Oczywiscie sa to starsze wzmacniacze HK, nowsze juz nie graja tak ladnie z tego co wiem ale nie bede sie na ten temat wypowiadal bo nie mialem stycznosci z takowymi.

Ja jezeli bede zmienial wzmak to wlasnie na HK690/680

Pozdrawiam.

Edytowano przez eryk2kartman

Tylko ceny: hk680 są po 1300, a hk 690 powyżej 1600 zł. Poniżej tysiąca widziałem ale był w fatalnym stanie. Także ten... powodzenia żeby znaleźć

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Pytanie czy ktoś wie jaki jest napęd w odtwarzaczu HD 970? Wersja pierwsza z jasnym panelem przednim

Ostatnio coraz czesciej pojawia sie no disc wiec sadze ze trzeba bedzie zrobic serwis...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam wszystkich, po przygodzie z Technicsem jestem posiadaczem cd HD750 i wzmacniacza HK670,jak dla mnie to skok o dwa piętra w górę :)

Chcę dalej iść do przodu więc pytanie moje brzmi czy można zmodyfikować mojego wzmaka aby brzmiał jeszcze lepiej ,czy ktoś robił jakieś przeróbki?CD już sobie lekko zmodyfikowałem z pozytywnym skutkiem.

Pytanie moje brzmi czy wymiana wzmacniaczy operacyjnych przyniesie pozytywny skutek (fabrycznie JRC 5532 na np. AD8397ARZ)?

Na tabliczce znamionowej Twojego wzmacniacza HK705 jest podany pobór mocy 35W - czyli na poziomie niezbyt mocnej miniwieży...
Tak więc rewelacji nie oczekuj...
Zrób jeszcze zdjęcie frontu i całego tyłu.

Pozdrawiam

Dnia 8.09.2018 o 22:58, RoRo napisał:

Na tabliczce znamionowej Twojego wzmacniacza HK705 jest podany pobór mocy 35W - czyli na poziomie niezbyt mocnej miniwieży...
Tak więc rewelacji nie oczekuj...
Zrób jeszcze zdjęcie frontu i całego tyłu.

Pozdrawiam

Przesyłam zdjęcia tyłu oraz przodu 

harman11.jpg

IMG_20180908_145030.jpg

Witam Wszystkich, i pozdrawiam...  Jestem od dziś posiadaczem 'Harman Kardon PM 665 vxi' Żona jest wściekła, że wzięła karton ze wzmacniaczem od kuriera, i wniosła na pierwsze piętro. Ile On waży? - Pan z Allegro mówił, że ok 10 kg. Osobiście dotknę Go i zobaczę dopiero w maju, bo dopiero wtedy wrócę do domu z pracy. Zastanawiam się nad kolumnami do niego?