Skocz do zawartości

Podłączenie głośników do komputera.


Feltix

Recommended Posts

Witam, posiadam 2 głośniki które wyglądają na "satelitki" oraz jeden głośnik centralny. Nie potrafiłem znaleźć w sieci ich specyfikacji więc załączam 2 zdjęcia każdego z głośników z przodu oraz z tyłu gdzie znajduje się tabliczka znamionowa. Pytanie moje jest następujące, jak podłączyć te 3 głośniki lub jeśli nie dało by rady tego centralnego to 2 stereo do komputera? Myślałem o jakimś amplitunerze ale może jest jakieś inne (tańsze) rozwiązanie? Budżet jaki chce na to przeznaczyć to 200 zł.
Zdjęcia:
1
2
3
4

Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danymi technicznymi z kolumn bym się nie przejmował, obojętnie czy to takie " no name", czy markowe.
Jak chcesz kino domowe to przydały by się jeszcze jakieś kolumny na przód i sub . Jak masz duży pokój koło 18 m i więcej to jakieś podłogowe, a jak mniejszy to podstawkowe, ale większe niż te maleństwa. Oczywiście też subwoofer, jeśli kino domowe .
Czy za 2oo zł kupisz amplituner kinowy, raczej nie ,ale za 3oo-350zł już coś znajdziesz leciwego (jest sens stare kino ?), a z wejściami hdmi 500zł wzwyż.
Pytanie czy warto, bo wychodzi na to że dorwałeś jakieś kolumienki warte 100 zł i chcesz teraz coś dobudować i wykorzystać je na siłę ...lepiej to przemyśleć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...