Skocz do zawartości

Subwoofer do stereo RUARK Talisman II + Fase


Master1098

Recommended Posts

Siema, chciałem powiększyć zestaw o subwoofer, w ramach przymiarki podłączyłem pod wyjścia głośnikowe stary subwoofer Canton, który wydaje kiepski dźwięk. Zestaw jest z lat '90 myślę, że gra całkiem dobrze, brakuje jedynie czasami niskich tonów, słucham przeróżnej muzyki i w niektórych utworach bas schodzi na bardzo niskie częstotliwości, których kolumny nie grają. Chciałbym coś używanego chyba w podobnym wieku, a może coś nowego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje posiadasz bardzo dobre kolumny,wydaje mi się że forumowicze coś więcej pomogą Moim skromnym zdaniem,(mam male doświadczenie} powinieneś napisać w jakim metrażu grasz z jakim zestawieniem bo być może trzeba zmienić wzmacniacz lub masz za duże pomieszczenie i niskie tony w nim giną.Oczywiście można kupić suba ja mam w moim zestawie stereo,lecz nie w każdym rodzaju muzyki go słucham dlatego mam go podpiętego pod pre out wzmacniacza. Szukaj używanych Rel lu Velodyne tą drugą firmę posiadam .Im wyższe modele z reguły tym lepsze lecz zależy od wielkości pomieszczenia.Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...