Skocz do zawartości

Nowe kolumny wzmacniacz i tuba


zbysio122

Recommended Posts

Witam!!! Na początku napisze że jestem kompletnie zielony w tym temacie więc prosze o wyrozumiałość. Chciałbym zakupić se nowe głośniki, wzmacniacz i tube najlepiej samochodówke(słyszałem że samochodówki są lepsze od subwoofera). Posiadam 5 letnią wieże Sharpa z głośnikami: 2x60W i 2x20W i mam pytanie czy mogę zamienić głośniki na większe kolumny dokupić do tego wzmacniacz i tube, wieże chciałbym zostawic. Mam stare kolumny(nie od wieży) tylko ze sa rozwalone głośniki więc ewentualnie mógłbym zakupić tylko nowe głośniki. Poradzcie co moge kupić w przyzwoitej cenie.Aha zapomniałem dodac że wieże mam podłączoną do kompa. Posiadam takie kolumny:
http://www.allegro.pl/item350671469_zestaw...tra_tonsil.html (to są te nie z więzy z tym że potrzebuje odnowienia). Napiszcie ile co kosztuje a najlepiej by były aukcje abym mógł se zobaczyc towar. Oto wymiary mojego pokoju:wysokośc:3,5m,długośc:5m,szerokośc:4m Aha Kasy mam pod dostatkiem ale nie chce zbytnio szaleć, więc niewiem ile kasy będzie kosztowac taki średni sprzęt abym mógł czasami posłuchac trochę głośniej z basem. Z góry dziękuje.!! Pozdrawia zbysio122!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka zróznicowana.. icon_smile.gif
co do pytania jak ??
Tłumacze: głośno, cicho, krzykliwie, ekspresyjnie, lekko, przejrzyście z naciskiem na bas lub środek lub górę pasma..
tego typu icon_smile.gif określenie
icon_biggrin.gif

PS.1. z tym 300zł nie poszalejesz..
PS.2. wolisz podstawkowe czy podłogowe? (chociaz cena raczej przemawia za podstawkowym stereo )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...