Skocz do zawartości

Zakup niedrogich kabli.


Szym3k

Recommended Posts

Witam,

Poradźcie mi proszę jakie kupić niedrogie kable do RZ800 i Canton Chrono 509.2. Połączenie takie jest bardzo analityczne i to mi się podoba, natomiast dźwięk wydaje mi się trochę suchy. Chciałbym go troszkę ocieplić, dodać więcej basu. Wiem, ze można to zrobić pokrętłami, ale wolał bym kablami - na chwile obecną mam jakąś tandetę marketową. Po doświadczeniach odsłuchowych, wiem że kable mogą znacznie zmienić muzykę (słyszała to też moja zona a to o czymś świadczy icon_wink.gif ). Dużo dobrego słyszałem o kablach Melodiki. Czy "model" 2250 będzie ok - są wersje szare i fioletowe - który ewentualnie wybrać. No chyba, że polecacie coś całkowicie innego.

Pozdrawiam,
Szymon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych firm robiących kolumny większy przekrój kabla głośnikowego powinien być przy większych długościach kabla (i nie wspominają o mocy wzmacniacza).

Pozdrawiam
PS, Jak dajecie link do aukcji czy ogłoszenia- to podawajcie również model sprzętu (lub kabla), bo link szybko stanie się nieaktywny i nie wiadomo będzie o co chodzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faszi czyli w/g tego co napisałeś jaką grubość byś polecał?

Roro też właśnie gdzieś tak czytałem o tych długościach i grubościach. Tak jak pisałem u mnie odcinki kabla będą miały 2 m. Jest sens iść w 4mm? Nie chcę przesadzić, tu nie chodzi o pieniądze bo różnica będzie znikoma.
Czy do głośnika centralnego też byście polecali ten kable?

Rozumiem, ze mam się decydować na Melodikę?

Roro Chodzi o kable Melodica MDC2250 w fioletowej izolacji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...