Skocz do zawartości

kolumny Audiofilskie


pawelzbrd

Recommended Posts

ja doradzam spróbować w firmie akustyk w Warszawie lub akkus w Wejcherowie. Można kupić do montażu we własnym zakresie rasowe zestawy (głośniki + zwrotnica + obudowy). To najlepszy sposób na dobry dźwięk przy umiarkowanym wydatku. Myślę, że zaoszczędziś conajmniej 30%. Jak dasz radę z robotami lutownicz-monterskimi to warto spróbować. Tam mają dobre głośniki i projekty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pod komputer i audiofilskie to proponuję cokolwiek z Sonus Fabera icon_razz.gif Tylko budżet nie ten. To oczywiście żart icon_biggrin.gif
A swoją drogą "audiofilskie" to bardzo szerokie pojęcie. I tak dla jednego będą to głośniki piękne i wysublimowane dźwiękowo a przy tym baaaardzo drogie. Dla drugiego natomiast każde głośniki które spełnią jego oczekiwania muzyczne i cena nie jest tu wyznacznikiem. Mogą być nawet tanie.
I na koniec i bez obrazy - jakbym miał głosniki za 3000 zł. podpiąć pod komputer to chyba bym padaczki dostał icon_confused.gif Za 3000 zł. można skompletować sobie całkiem sprytny zestawik ( CD, wzmak i głośniki) który zagra wspaniale i co najważniejsze nie będzie profanował szerokiego pojęcia audiofilizmu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc swoje pisanie na ten temat, do komputera polecam dobry zestaw Creativa za ok. 200 - 350 zł. z subwoferem. Creative to właśnie "audiofilska" firma jeżeli chodzi o łup - łup na blaszakach. Ma kopa jak diabli. Oczywiście na dobrej karcie dźwiękowej też Creativa a nie na integrze z płyty głównej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być do kąputera to ja Ci polecam zestaw Logitecha (z Subwooferem) a konkretnie Z-5500, nie mają żadnej konkurencji w tej cenie. Mam okazje często ich słuchać u znajomego i powiem szczerze że nie mogę im nic zarzucić.. Piszesz że słuchasz Techno, hip-hop...więc pewnie na basie ci zależy...a tam go masz od groma icon_wink.gif
albo szukaj Creativa tak jak kolega Perkoz_1 radzi...
Powodzenia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...