Skocz do zawartości

Bose acoustimass 25..


mucha162

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Jestem szczęśliwym posiadaczem bose acoustimass 25 (do końca się na tym nie znam, ale to chyba ten zestawik..). Podkreślam, iż nie jestem super audiofilem, a zwykłym użytkownikiem tego sprzętu.
Mój problem polega na tym, iż tuner z tamtych lat nie posiada wyjścia optycznego (hdmi to już marzenie).. przez co nie mogę podłączyć całości do nowego TV (konwertery średnio się sprawdzają ze względu na dużą utratę jakości - porównanie dźwięku z CD do dźwięku z TV)..
Czy ktoś mógłby mi pomóc w doborze nowego tunera - niekoniecznie BOSE (tylko co z "bose link" do suba ?)..
Będę wdzięczny za pomoc.

Paweł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości.
Albo masz system accoustimas i złącze na normalne kable glosnikowe. Które idą do suba a ten później do satelitek.
Albo masz system lifestyle 25, gdzie jest wspomniany bose link.

Jeśli masz druga opcje to nic z tym nie zrobisz. Jeśli pierwsza to dowolny amplituner z funkcjami jakie potrzebujesz.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie takie proste..
Rzeczywiście sprzęt o nazwie VS-2 jest ok.. tylko, że od modeli lifestyle 18<=
Mój zestaw okazał się innym niż w temacie, jest to dokładnie lifestyle 12 series II, więc lipa..
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - kabel od suba idzie do tunera i do tunera wchodzą dwa chinche i kabelek tzw system control.. Czy aby na pewno nie można dołożyć do tego innego odtwarzacza CD?
tak to jest podłączone:

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję..
tylko RCA (chyba to ta nazwa)..
Zamontowany został konwerter z rca na optical (na włącznik), jednak to nie jest to co bym chciał.. Świat idzie do przodu ostro i chciałbym też coś zmienić w systemie.. No dobra, zobaczymy czy będzie zainteresowanie tym zestawem.. jeśli tak to sprzedam, jeśli nie to zostawię i znów zacznę kombinować icon_smile.gif
Według Ciebie ile taki zestaw jest wart?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...