Skocz do zawartości

Jak podłączyć ten subbwoofer


Prollerox

Recommended Posts

Tylko daj taka szansę :!: Kolego, nie jesteś na forum od dziś i coś chyba czytałeś, co znaczy " mam starą wieżę" ? Kto ma się domyśleć, jaka wieża, jakie wyjścia, wróżki icon_confused.gif:

Gdyby subwoofer miał wejścia wysokopoziomowe, można sygnał podać z wyjść na kolumny tej mitycznej "wieży", ale na fotce takowych nie widzę w tym subie.
Czy wieża ma jakieś inne wyjście audio out ( może coś na froncie ?), bo może dałoby się podać na wejście audio in.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że posiadam jeszcze małą wieżyczkę która steruje tym philipsem i mam pytanie. Wieżyczka to MA-879C, pobiera 0.11A, ma wbudowany głośnik niskotonowy. Czy dało by radę , odłączyć ten głośnik i przewody które owy głośnik zasilały podać na wejście suba ? Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Posiadam starą wieże i są tam tylko wyjścia na dwie kolumny. Jak podłączyć pod nią tago suba ? Coś trzeba dokupić ?



Jak zauważył Jacek75 i ja również - widzę w tym subwooferze tylko wejście niskopoziomowe. O ile Twoja wieża nie ma jakiegoś wyjścia Line-Out, najlepiej regulowanego to nie podłączysz normalnie tego subwoofera.

W takim przypadku może ci pomóc jedynie dzielnik napięcia.Wtedy byś podłączył suba pod wyjście głośnikowe z wieży, ale takich typowych dzielników z takim zastosowaniem nie ma w sprzedaży niestety.
Jeżeli Ci bardzo na tym zależy to możesz napisać na forum audiostereo, czy też na elektrodzie z prośbą o wykonanie takiego dzielnika (szczególnie na tym pierwszym forum). Tam chłopaki powinni Ci pomóc, koszta niewielkie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...