Skocz do zawartości

Beats by Dr Dre Solo 3 vs. Yamaha HPH-PRO400


Recommended Posts

Cześć,

Planuję dokonać zakupu słuchawek. Wytypowałem słuchawki Beats by Dr Dre Solo 3 oraz słuchawki Yamaha HPH-PRO400.

Zdaję sobie sprawę z faktu, że Solo 3 są bezprzewodowe, aczkolwiek jest to kwestia, która w moim przypadku w żaden sposób nie przechyla szali na ich korzyść - po prostu nie ma dla mnie większego znaczenia.

Ze słuchawek będę korzystał głównie na siłowni.

Które według Was korzystniej wypadają pod względem jakości dźwięku oraz komfortu noszenia? Ewentualnie pod innym kątem, który Według Was jest istotny.

Dodam jeszcze tylko, bo prawdopodobnie ma to znaczenie jeśli chodzi o odzwzorowanie dźwięku (czy jak tam zwał) - słucham dużo rapu, pop/r'n'b, także rocka.

Pozdrawiam,
Pysznie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile maksymalnie chcesz przeznaczyć? Produkty Beats sobie odpuść chyba że lubisz głównie niskie tony.
Miałem kiedyś Beats Mixr które jakością dźwięku wyprzedzały wszystkie inne produkty tej marki, także droższą wersje Pro itd.
Ale w porównaniu z innymi, o wiele tańszymi słuchawkami innych marek dostawały baty.
Ogólnie rzeczy biorąc słuchawki z logiem Beats tylko dla szpanu.
Na siłownie słuchawek nausznych i wokół-usznych zupełnie nie polecam, chyba że lubisz mieć mokre poduszki i przesiąknięte potem.
Dokanałowe jak najbardziej. Do 500 zł można dostać świetnie grające (bez BT)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...