Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jukka17

Wzmacniacz stereo Yamaha DSP-A780

Recommended Posts

Witam!
Zmieniam nieco swój system audio i z przykrością muszę pozbyć się swojego wzmacniacza stereo. Jedynym powodem jest to, że wzmacniacz ten nie posiada wejść optycznych w innym wypadku bym go nie sprzedawał.

Krótko o modelu:
Yamaha DSP-A780, model W.
Rzadko spotykany i kultowy wzmacniacz stereo z funkcją dźwięku przestrzennego Dolby Surround Pro Logic. Świetne wykonanie, niesamowity dźwięk wysokiej klasy. Piękny wygląd. Potencjometr Volume metalowy z silnikiem, możliwość sterowania pilotem bezprzewodowym. Urządzenie dostarcza nam wiele zaprogramowanych efektów przestrzennych oraz analogową regulację Bass, Treble, Balance. Posiada wiele wejść audio/video. Zaprojektowany dla wymagających użytkowników, którzy mają również poczucie dobrego stylu. Pomarańczowe LED'y idealnie komponują się z prosrtym wyświetlaczem oraz metalowym, czarnym panelem przednim.
Specifications:
Power output: 65 watts per channel into 8Ω (stereo)
Surround output: 65W (front), 65W (center), 25W (rear)
Frequency response: 20Hz to 20kHz
Total harmonic distortion: 0.02%
Damping Factor: 75
Input sensitivity: 150mV (line)
Signal to noise ratio: 96dB (line)
Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω
Video Connections: composite, SVHS
Dimensions: 435 x 146 x 410mm
Weight: 11kg
Accessories: remote control
Year: 1992-96

Mój egzemplarz jest używany, w 100% sprawny, nosi normalne ślady używania (kilka rys, trochę kurzu icon_biggrin.gif, mała rysa na potencjometrze) , więcej na zdjęciach. Nie posiadam pilota, do tej pory używałem uniwersalnego SilverCrest. Wzmacniacz nie był katowany, kolumny 8Om 60W, mieszkam w bloku, więc potencjometr na 1/4 skali. Zdjęcia nie oddają uroku tego wzmacniacza, jak również nie wszystko na zdjęciach to uszkodzenia, część to zwykły kurz/brud. Nie robiłem zdjęcia tyłu, ponieważ wzmacniacz jest w eksploatacji i nie chciałem go odłączać, jeśli nie będzie zainteresowania. Na życzenie mogę podesłać dodatkowe zdjęcia.

Kontakt PW, e-mail: thebasemenspl@gmail.com, tel: po wcześniejszym kontakcie.

Cena: 400 PLN (do negocjacji) lub wymienię na inny wzmacniacz Yamahy z wejściami toslink, proszę o propozycje.

Preferuję odbiór osobisty, ale jest możliwość wysyłki na koszt kupującego, możliwość wystawienia w serwisie allegro.

Zapraszam do odsłuchu w Lublinie, nie posiadam żadnych konkretnych kolumn, dlatego na terenie miasta jestem w stanie podjechać ze sprzętem.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować