Skocz do zawartości

Nagłośnienie małej sypialni


Whiteman83

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to Canton Movie 130. Co do amplitunera to mam wstępnie na oku Onkyo TX-SR607. Chyba będzie wystarczające do takiego zestawu i pomieszczenia co ma niecałe 12m2 ?


edit


Sytuacja dynamiczna i w magiczny sposób okazało się, że głośniki sprzedały się chwilę wcześniej niż się zdecydowałem icon_wink.gif ale sprzedający proponuje, że mi ściągnie jeszcze jeden zestaw w ciągu 3 dni z Niemiec pod warunkiem oczywiście przedpłaty z mojej strony. To możliwe, że w DE te głośniki jeszcze gdzieś zalegają ?

Chociaż tutaj niby są

https://www.hifi-fabrik.de/canton-movie-130...kinosystem.html

Widzę w opcjach wysyłkę do PL a chyba wewnątrz UE nie ma żadnych dodatkowych podatków, ceł podczas zakupów. Więc może ten ktoś kupuje po prostu w DE i dorzuca swoją marżę za fatygę ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić wszystkie złącza HDMI. Odpalić test amplitunera.
Aha nie będziesz wiedział jak go zrobić :/ a ja także nie pamiętam dawno go nie używałem.

Jest taki test serwisowy amplitunerów. Kombinacja klawiszy. Amplituner robi pare rzeczy po czym "wypluwa" błędy lub pisze że wszystko ok.
Poszukaj w googlach menu serwisowe tego modelu.
Ewentualnie mogę poszukać jak to zrobić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam

"To attempt to clear the NG message you will have to unplug everything from the receiver first. Make sure the unit is unplugged from the wall while doing this. Plug the unit back in and wait for the NG message to appear after turning it on. Press and hold down the Enter button on the front of the receiver. While holding it down press the ON/STANDBY button. An NG Clear message will appear and the unit will turn itself off. Turn the unit back on and it will boot up in a diagnostic mode. From this point 1 of 3 things will happen. One option is that the message will clear on its own which indicates that it was a glitch as I said before. Another option is that it will say CHK SPK WIRE which means that a faulty connection caused the message to appear in the first place and possibly check your speaker wires to make sure none of them are damaged. The third option is that the NG message will reappear. If this is the case the unit would have to go in for repair or returned to the dealer if still within their return period."
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam


Dawno mnie nie było icon_wink.gif sytuacja jak zawsze dynamiczna. Amplitunera dalej nie ma (licytacja z Allegro). Jako, że remont się opóźnia o kolejne tygodnie, szukam nadal.
Pojawił się na horyzoncie PIoneer VSX-922 K ale bez pilota. Czy zakup zamiennika albo używanego pilota to duży problem ? Ampli jest do kupienia za niecałe 700zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pilota, amplitunera KD nie ruszysz wcale, ustawienia , menu , setupy będą nie dostępne.
Niektóre firm za swoje piloty nawet do niedrogich urządzeń chcą naprawdę sporo kasy ( 250-300zł, widać na czym zarabiają) , ale niektóre już poniżej 100zł za oryginał ( w końcu to tylko pilot).
Tak więc skontaktuj się z serwisem, lub dystrybutorem danej marki i zapytaj. Lub masz też na allegro producentów zamienników i zapytaj czy mają piloty do danej marki i serii sprzętu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...