Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lokers91

denon avr 3806

Recommended Posts

Witam!
Ostatnio kupiłem w dobrej cenie swój pierwszy amplituner denon avr 3806 i nie moge podłaczyć go do laptopa przez hdmi. Jestem laikiem w tych sprawach wiec moje pytanie czy wg da sie go podłączyć z lapkiem poprzez HDMI czy problemu doszukiwać sie w ustawieniach laptopa czy moze amplitunera?? Ma ktoś może instrukcje polska do tego modelu?? (chyba jak na pierwszy ampli to ten ma za duzo opcji).
z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

A jak go podłączyłeś? pod co i co chcesz uzyskać?

Jeśli obraz z dźwiękiem, to HDMI monitor podłączasz do tv lub projektora kablem hdmi, zaś pod jedno z wejść (IN) podpinasz laptopa. Obraz powinien się pojawić przy wyborze ścieżki np HDMI 1 (jeśli pod 1 je podłączyłeś) Wówczas powinieneś mieć obraz w tv i dźwięk na kolumnach.

Jaki masz system w laptopie? W nowszych automatycznie powinno wykryć połączenie i je ustawić jako priorytet.

Można spróbować po podłączeniu najpierw włączyć amplituner, zaś potem laptopa.

Jeśli tak się nie dzieje, wejdź w ustawienia ekran potem ewentualnie dźwięk i tam wybierz źródło jako Denon. Powinno się pojawić w opcjach do wyboru. Opcje Ekran znajdziesz w panelu sterowania (możliwa podzakładka z lewej strony (połącz z projektorem lub podłącz z monitorem).

Czasami zdarza się, że kabel "trafiony", u znajomych to było dość częste, sam się dziwiłem.

...temat wg mnie powinien trafić do działu "kino domowe"

Chce uzyskać jak najlepsza jakość dźwięku a z racji tego ze amplituner nie posiada usb chciałem podłaczyć tak aby dzwiek z laptopa szedł na kolumny.

Cytat

Witam!
Ostatnio kupiłem w dobrej cenie swój pierwszy amplituner denon avr 3806 i nie moge podłaczyć go do laptopa przez hdmi. Jestem laikiem w tych sprawach wiec moje pytanie czy wg da sie go podłączyć z lapkiem poprzez HDMI czy problemu doszukiwać sie w ustawieniach laptopa czy moze amplitunera?? Ma ktoś może instrukcje polska do tego modelu?? (chyba jak na pierwszy ampli to ten ma za duzo opcji).
z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

user manual pozdrawiam icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować