Skocz do zawartości

denon avr 3806


lokers91

Recommended Posts

Witam!
Ostatnio kupiłem w dobrej cenie swój pierwszy amplituner denon avr 3806 i nie moge podłaczyć go do laptopa przez hdmi. Jestem laikiem w tych sprawach wiec moje pytanie czy wg da sie go podłączyć z lapkiem poprzez HDMI czy problemu doszukiwać sie w ustawieniach laptopa czy moze amplitunera?? Ma ktoś może instrukcje polska do tego modelu?? (chyba jak na pierwszy ampli to ten ma za duzo opcji).
z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak go podłączyłeś? pod co i co chcesz uzyskać?

Jeśli obraz z dźwiękiem, to HDMI monitor podłączasz do tv lub projektora kablem hdmi, zaś pod jedno z wejść (IN) podpinasz laptopa. Obraz powinien się pojawić przy wyborze ścieżki np HDMI 1 (jeśli pod 1 je podłączyłeś) Wówczas powinieneś mieć obraz w tv i dźwięk na kolumnach.

Jaki masz system w laptopie? W nowszych automatycznie powinno wykryć połączenie i je ustawić jako priorytet.

Można spróbować po podłączeniu najpierw włączyć amplituner, zaś potem laptopa.

Jeśli tak się nie dzieje, wejdź w ustawienia ekran potem ewentualnie dźwięk i tam wybierz źródło jako Denon. Powinno się pojawić w opcjach do wyboru. Opcje Ekran znajdziesz w panelu sterowania (możliwa podzakładka z lewej strony (połącz z projektorem lub podłącz z monitorem).

Czasami zdarza się, że kabel "trafiony", u znajomych to było dość częste, sam się dziwiłem.

...temat wg mnie powinien trafić do działu "kino domowe"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam!
Ostatnio kupiłem w dobrej cenie swój pierwszy amplituner denon avr 3806 i nie moge podłaczyć go do laptopa przez hdmi. Jestem laikiem w tych sprawach wiec moje pytanie czy wg da sie go podłączyć z lapkiem poprzez HDMI czy problemu doszukiwać sie w ustawieniach laptopa czy moze amplitunera?? Ma ktoś może instrukcje polska do tego modelu?? (chyba jak na pierwszy ampli to ten ma za duzo opcji).
z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam


user manual pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...